Kripo Yatırımcıları Wolf of Crypto’da Buluştu | İşternet

Kripto Para eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Kripo Yatırımcıları Wolf of Crypto’da Buluştu

Gözü yükseklerde olan kripto para yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği, İşternet “The Wolf of Cyrpto”, kripto para yatırımcı zirvesi yine kalabalık bir katılımla gerçekleşti.r

İşternet’in düzenlediği Radisson Blu Hotel’in ev sahipliği yaptığı İstanbul, Şişli’de gerçekleşen kripto para zirvesi hem finans uzmanı hem de tecrübeli bir programcı olan Saadet Büyük moderatörlüğünde birbirinden önemli isimlere sahne verdi.

29 Ocak 2022 tarihinde ikincisi düzenlenen bu büyük kripto para etkinliğinde mikrofunu alan ünlü isimler ise şöyle:

  • Atilla Yeşilada
  • Perihan Tantuğ
  • Tuğberk Çitilci

Ekonomist Dr. Atilla Yeşilada kripto paraların geleceği hakkında zirveyi aydınlatırken, profesyonel portföy yöneticisi Perihan Tantuğ yatırımcıları trendler ve piyasa dönüşümleri konularında bilgilendirdi.

Bir diğer önemli isim ekonomist Dr. Tuğberk Çitilci ise kripto para yatırım etkinliği bağlamında yatırım psikolojisinin incelikli detaylarından bahsederek katılımcılarla değerli bilgilerini ve tecrübelerini paylaştı.

The Wolf of Cyrpto’da hem deneyimsiz yatırımcılar hem de eski kurtlar birbirleriyle bilgi ve tecrübe alışevirişinde bulunurken katılımcılar arasındaki çeşitlilik ve çok seslilik bir kez daha kripto para yatırımlarının ve eğitiminin herkes için mümkün olabileceğini kanıtladı.

Bu eşsiz kripto zirvesinde yatırımcıların öğrendikleri ve üzerine konuşulan konular ise saymakla bitmez:

  • Kripto paraların geleceği
  • Ayı ve boğa piyasaları
  • Yatırımlarda yapılan hatalar
  • Grafik İndikatörleri
  • Yatırım psikolojisi
  • Panik ve coşku işlemleri
  • Zararlarda yasın aşamaları

Her katılımcıya, ufuk açıcı bir gün yaşatan zirve sonunda katılımcılar sertifikalarını alırken artık bir profesyonel gibi yatırım yapmanın ilk adımını atmış oldular. Eğlenceyi paraya çeviren bir etkinliğe dönüşen bu zirvede; uzman ekonomistlerin, portföy yöneticilerinin bilgileriyle, herkes gelirini yükseltmek adına en az birkaç yeni şey öğrendi.

Zirve’den çıkarabilecek en önemli ders ise kripto para yatırımlarında eğitim ve teknik bilginin ana kolonlar olduğuydu. Bu kazanç dünyasında şansa ya da duygulara yer yok. Herkesin bir o kadar eşit olduğu kripto yatırımında, eğitim görenler ve teknik analiz becerisini kazananlar ilk düzlükte aradaki farkı açabilme potansiyeline ulaşıyor.

Siz de zirve ve benzeri etkinliklerimizde yerinizi almak isterseniz, isternet.com sitemizden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İşternet’in ekonomik özgürlük sunan eğitim paketleri hakkında bilgi almak için 0850 840 95 00 ya da 0536 602 26 20 numaralı hatlardan enerji dolu çağrı merkezi ekibimizle konuşabilirsiniz.

Çevrimiçi video eğitimler ve canlı VIP dersleri artık en az riskle piyasalardan düzenli gelir kazanmayı mümkün kılıyor. Eğitimler ve yeni zirvelerin tarihini öğrenmek için İşternet’in sosyal medya hesaplarını da takip edebilir ve youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Kripto Para eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.