İşternet’ten Kripto Piyasasına Yazılım Atağı | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

İşternet’ten Kripto Piyasasına Yazılım Atağı

Dünya yaşamının güneşe olan bağımlılığı ne düzeydeyse iş hayatının yazılım ve kodlamaya bağımlılığı da o seviyededir. Bir çok proje ile yatırımlarınızı kazanca dönüştürmek isteyen İşternet yazılım ekibi de bir güneş gibi parlıyor!

Hiç IT Crowd izlediniz mi?

İzlemeyenler bilgisayarlarını kapatıp tekrar açsın dersek, izleyenler sesli biçimde kahkaha atabilir.

Ama biz size sadece IT bilişim teknolojilerinden bahsetmeyeceğiz. Dizide komik resmedilen (1990’lar da öyleydi) bilişim departmanları artık her ofisin “havalı çocukları”. Nedeni çok basit, dijital teknoloji çağındayız.

İşternet işte bunun çok farkında bir misyon ve vizyon doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

İzmir’in göbeğinde açtığı ofisle hem içerik, hem eğitim ama her şeyden önce genel anlamda kripto piyasaları üzerine giderek ivme kazanan çalışmalarıyla bilinen İşternet artık kalabalık bir yazılım ekibine de sahip!

Onlarca kişiden ve çok çeşitli ekiplerden meydana gelen İşternet’in uzman grupları her işlerinde eşgüdümlü emek harcamanın ne kadar önemli olduğunu kanıtlar nitelikte çalışırlarken en büyük haberler ise yazılım ekibinden bekleniyor!

İşternet yazılım ekibi kripto para yatırımcılarının gelirlerini yükseltecek, otomatik kar elde etmelerini sağlayacak yen nesil yazılım projeleri üzerinde hızla ilerleme katediyor.

Yazılım olmadan kripto paralar düşünülemeyeceği gibi yine yazılımlar olmadan kripto piyasalarından kazanç elde etmek de düşünülemezdi.

Heyecanla beklenen son teknoloji ürünü yazılım ürünleri ve programlamalardan size anında haberdar olmak isterseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca Youtube kanalımıza abone olarak yazılım ekibimizin de zaman zaman destek sağladığı içeriklerden anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.