Aydın Bilek Kimdir? | İşternet

Aydın Bilek

İşternet kurumunun Online Dijital Para Yatırım Eğitimi Danışmanı Aydın Bilek, İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü mezunu olup, Yıldız Teknik Üniversitesi Pedagojik Formasyon belgesine sahiptir. Uluslararası Bilgisayar Sistem Mühendisliği ünvanı olan Aydın Bilek, American Metropolitan University’de Endüstri Mühendisliği eğitimine devam etmektedir. On beş yılı aşkın süre boyunca kendisinin kurmuş olduğu eğitim kurumlarını yönetmiştir. 2000’lerin başında Uludağ Üniversitesi’nde Öğretim Üyeliği yapmış, 2016’da eğitim sektöründeki hizmetine ara vererek çeşitli fabrikalara Robot Sistemler, ERP, SAP konularında danışmanlık hizmeti vermiştir.

Dijital para piyasasıyla ilgilenmeye başladığı 2010’lu yıllarda, süreç içerisinde yaşadığı tecrübeler, bugünkü bilgi birikimine sahip olmasını ve “Domino Tekniği” adını verdiği yatırım sistemini geliştirmesini sağlamıştır. Domino Tekniği stratejisi bugüne dek etkin ve verimli biçimde işlemektedir. Bu teknik ile dijital para borsalarındaki dalgalanmaları bir fırsat haline getiren Aydın Bilek binlerce yatırımcıya online ve yüz yüze eğitimlerle ekonomik özgürlük yollarında destek olmaktadır.

Aydın Bilek, verdiği eğitimler ile online dünyanın fırsatlarını yatırımcı olmak isteyen vatandaşlarımıza göstermek, onlara minimum riskle maksimum kazanç sağlamalarının yollarını öğretmeyi misyon edinmiştir.