Domino tekniği ile online borsa yatırım eğitimi | İşternet

Kazanmak için tavsiyeye değil,
ihtiyacın var!

Dijital para borsalarında kazanmak için ihtiyacın olan tüm bilgiye bu eğitim ile sahip olacaksın. Kendini kısa sürede geliştirerek yıllarca sürebilecek öğrenme, deneme, yanılma süreçlerinden, para ve zaman kayıplarından korunacaksın. Unutma yatırım yalnızca parayla yapılmaz. Zaman ve emek senin en büyük sermayen. Hiçbir bilgin olmasa bile bu eğitim ile kısa zamanda profesyonel yatırımcı olarak yüksek kazanç sağlamak senin ellerinde.

Sorularınız varsa uzmanlarımız sizi arasın.

Image Description

Sermayeni 1 yılda 1000 kat arttırabilirsin.

Kulağa imkansız geliyor ama değil!

“Domino tekniği” ile borsa grafiklerini doğru bir şekilde okuyacak, paraları fiyatları düşükken alıp yükselince satabileceksin. Örnek iş modelimiz 200$ sermayenizi 1 yılda 200.000$ ‘ın üzerine çıkarabileceğin şekilde planlandı.

Online yatırım eğitiminde neler öğreneceksiniz?

 • Dijital para dünyasını yakından tanıyacak,
 • Paranı dijital paraya çevirmeyi ve transfer etmeyi öğrenecek,
 • Yatırım stratejisi oluşturup, işlemlerini profesyonelce yönetebileceksin,
 • Sermayeni planlayıp riskleri kontrol edebilecek,
 • Kontrolün dışındaki borsa hareketlerine göre önlem alabilecek,
 • Aktif dijital para yatırımı ile paranı USD olarak arttırabileceksin,
 • 20 den fazla indikatörü detaylı tanıyacak,
 • Anlık grafikleri kolayca anlayıp, doğru al-sat noktalarını bulacak,
 • En güncel ve aktif para birimlerini doğru şekilde analiz edebileceksin,
 • Bilinmeyen kaynaklardan edinilenlerin yerine, doğru bilgiye ulaşacak,
 • Kaldıraçlı işlemlerin avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenecek,
 • Yatırımlarına tavsiye almadan yön verebileceksin,

Neden dijital para yatırımı?

Bitmeyen ekonomik krizler, savaşlar ve salgın hastalıklar hayat standartlarında sürekli düşüşlere yol açıyor. Paranın değer kaybettiği bu dönemde internet teknolojisinin gelişmesiyle dijital para yatırımının önemi arttı. İnsanlar artık zor kazandıkları, kriz ve spekülasyonlarla kolayca eriyen paraları güvence altına almak ve değerine değer katmak için online borsa yatırımlarını tercih ediyorlar.
Dünyanın en ucuz, en hızlı ve en güvenli para transfer aracı dijital para transferidir.

KOLAY : Dijital paralara dünyanın her yerinden ve her zaman ulaşılabilir.

GÜVENİLİR : Dijital paraların şifreleme mekanizması, hesabınıza sizden başkasının ulaşmasını engeller.

GELECEK : Geleceğin ekonomisi olan online para birimleri, sürekli ve artan bir gelir kazandırır.

DOĞRU YATIRIM ARACI : Bir çok yatırım çeşidi karmaşık, yüksek maliyetli ve farklı etkenler nedeniyle yatırımlarınızı yönetmeniz çok zordur. Dijital paraların fiyatları gerçek piyasa koşullarına göre yani arz ve talebe göre belirlenir.

MALİYETİ DÜŞÜK : Alım satım ve transfer işlemlerinin maliyetleri diğer yatırım araçlarına göre çok daha düşüktür.

Asla tek bir gelire güvenmemeli; ikinci bir kaynak yaratmak için yatırım yapmalısınız.

Bu eğitim kimler için?

Bu eğitim kimler için?

 • Dijital para dünyasına adım atmak ve en güvenilir bilgiye ulaşmak isteyenler
 • İnternet üzerinden istediği yerden sürekli ve artan gelir kazanmak isteyenler
 • Yatırım yapıp masraflarını yatırımla karşılamak isteyenler
 • Patron, mesai derdi olmadan para kazanmanın yollarını arayanlar
 • Daha refah bir hayat yaşamak için ek gelir elde etmek isteyenler
 • Dijital yatırım alanında çağa ayak uydurmak isteyenler
 • Zaten borsa yatırımcısıyım ancak eksiklerim var diyenler

Online yatırım eğitiminin ilk dersini ücretsiz izle

Domino Tekniği ile Online Yatırım Eğitimi, sıfırdan ileri düzey anlatımıyla her yaş ve eğitim düzeyindeki kişilerin gerekli çabayı gösterdiği taktirde profesyonel bir yatırımcı olabilmeleri için hazırlanmıştır.

Domino tekniği nedir?

Minimum risk maximum kazanç.

Domino tekniği, yatırımcılara bilgi, kabiliyet ve disiplin kazandıran, doğru yatırım yapmaları için gerekli analiz bilgilerini öğreterek sermayelerini her gün katlayan profesyonel yatırımcı olma disiplinidir.

Para paranın tohumudur. Ufak ufak ama sürekli kazanırsanız aynı domino taşlarının yıkılması gibi büyük hedefe mutlaka ulaşırsınız. Bugün dijital para yatırım eğitimimize katılın göreceksiniz çok kısa sürede kocaman bir ormana sahip olacaksınız.

Domino tekniği ile online yatırım eğitimini kimden alacaksınız?

20 yıldan uzun süredir internet, yazılım ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteriyorum. Kurduğum eğitim kurulumlarında yazılımdan yabancı dile bir çok farklı branşta binlerce öğrencinin yetişmesinde katkıda bulundum.

Son 10 yıldır dijital para dünyasındayım. Mesai saatleri, sıkıcı toplantılar, ofis yaşamı gibi yorucu bir dünyadan kurtulup artık zamanımın büyük kısmını borsa yatırımlarına ayırıyorum.

Sizler için hazırladığımız bu eğitim sistemimiz sayesinde dijital para ticaretinde profesyonel yatırımcı olmak isteyen herkese ulaşma hedefindeyim.

Online yatırım eğitimimiz çok ufak bir yatırımla, istediğiniz yerden istediğiniz zaman düzenli ve yüksek gelir elde etmeniz için hazırlandı.

Yapabileceğiniz en iyi yatırım, kendinize olan yatırımdır. Ne kadar öğrenirseniz, o kadar kazanırsınız.

Türkiye'nin dijital para bilgi ve eğitim merkezi konumundaki İşternet, profesyonel ekibi ve yeni geliştirdiği projeler ile tüm öğrencilerine daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Paket Seçenekleri

Satın alma işleminizden itibaren hemen derslere başlayabilirsiniz.

Domino Tekniği ile Online Yatırım Eğitimi - Silver Paket

 • Tüm Derslere 1 Yıl Sınırsız Erişim
 • 1 Yıl Boyunca Yeni Derslere Erişim
 • 1 Yıl Telegram Kanalı Üyeliği (1.000TL)
2650.00 TL

Domino Tekniği ile Online Yatırım Eğitimi - Gold Paket

 • Tüm Derslere Sınırsız Erişim
 • Yeni Eklenen Derslere Sınırsız Erişim
 • Telegram Kanalına Sınırsız Üyelik (1.250TL)
 • 1 Yıl Destek Merkezi Üyeliği
 • Aydın Bilek ile Canlı Hesap İnceleme Eğitimi (750TL)
4650.00 TL

Eğitimi satın al, hemen öğrenmeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
isternet.com web sitemiz üzerinden eğitim paketlerinden birini satın alarak Online Eğitime hemen başlayabilirsiniz.
Eğitim toplam 50 den fazla online videodan oluşmaktadır. Eğitimi satın aldıktan sonra sitemize üye girişi yapıp "Üye Paneli" üzerinden hemen derslere başlayabilirsiniz. Eğitimin tamamını bitirmeniz yaklaşık 15 saat sürecektir. İstediğiniz zaman ve yerde izleyebilir, pekişmesini istediğiniz bölümleri tekrar edebilirsiniz. Eğitim içeriği teknik temel bilgilendirme, indikatörlerin grafiksel yorum ve analizleri, sermaye yönetimi ve disiplin gibi tüm ana konuları barındırmaktadır. Sıfırdan başlayanlar veya uzmanlaşmak isteyenler için uygundur.
Telegram kanalı sadece işternet öğrencilerine özeldir. "Profesyonel" ve "Premium" paket öğrencileri kanala erişim bilgilerini eğitim sayfalarında bulabilirler. Güncel paylaşımlarımızı ve önerilerimizi bu platformdan takip edebilirsiniz.

Eğitim içeriği hakkında soru, talep ve tavsiyeleriniz için bizimle DESTEK MERKEZİ üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sorularınızı bize iletmeden önce SIKÇA SORULAN SORULAR bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

İşlemleriniz ve özel talepleriniz için EKONOMİSTE DANIŞIN hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Teknik olarak eğitimlerimizi telefondan izlemenizde sakınca yoktur. Ancak eğitimde grafiksel anlatım ve analiz öğretildiği için bunun telefon ekranından anlaşılması zor olacaktır. Borsa ekranlarını ve göstergeleri daha iyi görebilmek açısından bir bilgisayar veya 10 inc üstü tablet kullanmanız daha faydalı olacaktır.
Evet, eğitim sistemimiz sürekli geliştirilmekte ve güncel ihtiyaçlara uygun olarak yeni dersler eklenmektedir. Yeni eklenen tüm derslere eğitim süreniz boyunca ücretsiz ulaşabilirsiniz.
Canlı derslerimiz Zoom üzerinden verilmektedir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra kendinizi denemeniz için borsada bir süre işlemler yapmanızı ve excel dosyanıza kayıt etmenizi ardından canlı derse talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Derslerimiz aynı seviyede olan öğrencilerle birlikte yapılmaktadır. Böylece diğer öğrencilerin yaptığı işlemleri de görerek seviyenizin durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.
Domino Tekniği, yatırımlarımızın belirli bir düzen içerisinde olduğu ve her alım satımda minimum %2 kar etmeyi hedeflediğimiz bir online yatırım stratejisidir. Video eğitim serimizde bahsettiğimiz gibi, 200$ bütçeyle başladığınızı varsayalım. Domino Tekniği stratejisi ve tekniklerine uygun hareket edildiği takdirde, 200$ 6 ay sonunda 7000$, 1 yıl sonunda 200.000$ olması mümkün.
Eğitimi eksiksiz tamamlayıp tüm teknik ve stratejik hamlelere sadık kalındığı takdirde kazanmamanız için hiçbir sebep yok.
Eğitim sonrasında hemen büyük yatırımlar ile başlamanızı önermiyoruz. Eğitimde bahsettiğimiz gibi ilk etapta 200$ ile başlamak hem tekniği pekiştirmek hem de yatırım getirilerinizi ölçümlemek için yeterli olacaktır.
Yıllardır bu teknikle kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. Video eğitimlerimizde uygulamalı olarak gösterdiğimiz yatırımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak, tüm bilgi, birikimimizi sizlerle paylaşmak kazançlarımızı olumsuz etkilemiyor aksine borsaların hacim artışı herkes için olumlu sonuçlar doğuruyor. Beraber çalışarak, öğrenerek daha çok kazanacağız.
Hayır, yatırım tavsiyesi vermek hukuki yollarla yasaklanmıştır. Bu yüzden İşternet Yatırım Eğitimi ile yatırım kararlarınızı kendiniz alabilir, alım-satım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, İşternet olarak özel tekniklerimiz ve stratejilerimizin bulunduğu Online Yatırım Eğitimi derslerini sizlere sunuyoruz. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi hesabınızda, kendi kararınızla, kendi yatırımınızı yapıyor olacaksınız.

Domino tekniği ile online yatırım eğitimini şimdi online satın alarak hemen eğitime başlayabilirsiniz.

Sorularınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 850 840 95 00 +90 536 602 26 20 CANLI DESTEK WHATSAPP
İletişim Formu
Satın Al Bilgi Al