Domino tekniği ile online borsa yatırım eğitimi | İşternet

DOMİNO TEKNİĞİ İLE

KRİPTO PARA EĞİTİMİ

Türkiye'nin en kapsamlı kripto para yatırım eğitimine katılarak geleceğin için büyük bir adım atabilirsin.

Kazanmak için tavsiyeye değil,

ihtiyacın var!

Bu eğitim ile dijital para borsalarında kazanmak için ihtiyacın olan tüm donanıma sahip olacaksın. Kendini kısa sürede geliştirerek yıllarca sürebilecek öğrenme, deneme, yanılma süreçlerinden, para ve zaman kayıplarından korunacaksın.

Unutma yatırım yalnızca parayla yapılmaz. Zaman ve emek senin en büyük sermayen. Bu eğitim hiçbir bilgin olmasa bile kısa zamanda profesyonel yatırımcı olman ve yüksek kazanç sağlaman için profesyoneller tarafından hazırlandı.

En çok kazandıran yöntem

DOMİNO TEKNİĞİ

"Sermayeni 1 yılda 1000 kat arttırabilirsin."

Örnek iş modelimiz ile 200$ sermayeni 1 yılda 200.000$ ‘ın üzerine nasıl çıkarabileceğini öğreneceksin.

Kulağa imkansız geliyor ama değil! Domino tekniği, yatırımcılara bilgi, kabiliyet ve disiplin kazandırmanın yanı sıra, sermayelerini her gün artırabilecekleri teknikleri öğreten profesyonel yatırımcı olma disiplinidir.

Para paranın tohumudur. Ufak ufak ama sürekli kazanırsan aynı domino taşlarının yıkılması gibi yolun sonunda büyük hedefe ulaşırsın. Bugün kripto para yatırım eğitimimize katılarak kısa sürede ektiğin para tohumlarının orman olduğuna şahit olacaksın.

Neler öğreneceksin?

 • Dijital para dünyasını yakından tanıyacaksın,
 • Paranı kripto paraya çevirmeyi ve transfer etmeyi öğreneceksin,
 • Yatırım stratejisi oluşturup, işlemlerini profesyonelce yönetebileceksin,
 • Sermayeni planlayıp riskleri kontrol edebileceksin,
 • Kontrolün dışındaki borsa hareketlerine göre önlem alabileceksin,
 • En güncel ve aktif para birimlerini doğru şekilde analiz edebileceksin,
 • Anlık grafikleri kolayca anlayıp, doğru al-sat noktalarını bulabileceksin,
 • 20'den fazla indikatörü profesyonel şekilde kullanabileceksin,
 • Bilinmeyen kaynaklardan edinilenlerin yerine, doğru bilgiye ulaşacaksın,
 • Kaldıraçlı işlemlerin avantajlarını ve dezavantajlarını öğreneceksin,
 • Kısa sürede kripto dünyasının uzmanı olacaksın,
 • Tavsiyeye ihtiyaç duymadan yatırım yapabileceksin,
 • Hayat boyu online para kazanabileceğin bilgilere sahip olacaksın,
 • Aktif kripto para yatırımı ile paranı USD olarak arttırabileceksin,
 • Ufak sermayeni kısa sürede büyük miktarlara ulaştırabileceksin.

Eğitim nasıl ilerleyecek?

Online dersleri izle
50 adet online video dersi izleyerek, borsalarda kendi başına işlem yapmak için gerekli tüm teorik ve teknik bilgilere sahip olacaksın.
Canlı eğitime katıl
Online eğitimleri tamamladıktan sonra, istediğin zaman Aydın Bilek'e sorularını iletebileceğin canlı eğitime Zoom üzerinden katılabilirsin.
Telegram kanalına üye ol
Sadece öğrencilerimize özel olan resmi Telegram kanalımıza katılarak, kripto dünyasına dair güncel haberleri, ücretsiz teknik analizleri, örnek işlem incelemelerini, başarılı yatırımcı hikayelerini, kripto fırsatlarını ve daha pek çok şeyi bulabilirsin.
Uzmanlarınızdan destek al
Hiçbir zaman yalnız değilsin, eğitim süreciniz ve yatırım hayatınız boyunca her türlü sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsin.

Bu eğitim kimler için?

Yaşınız, mesleğiniz veya eğitim seviyeniz ne olursa olsun, kripto borsalarında sıfırdan uzman seviyeye gelmek isteyen herkes için idealdir!

Sadece ortalama 7 gün içinde, borsalarda işlem yapabilecek tüm teknik ve teorik bilgileri edinerek uzmanlaşacaksınız.

 • Kripto dünyasında kazanmak ve en güvenilir bilgilere ulaşmak isteyenler
 • İnternet üzerinden istedikleri yerden sürekli gelir kazanmak isteyenler,
 • Birikimlerini online yatırım yaparak arttırmak isteyenler,
 • Patron ve mesai derdi olmadan para kazanmanın yollarını arayanlar,
 • Daha refah bir hayat sürmek için ek gelir elde etmek isteyenler,
 • Dijital yatırım alanında çağa ayak uydurmak isteyenler,
 • Zaten kripto yatırımcısıyım ancak eksiklerim var diyenler.

Tuğba B.

Merhaba Aydın hocam. 1 senedir dijital para işindeyim. Bir kazandıysam beş kaybettim. Tam bu işi bırakmak üzereydim ki karşıma siz çıktınız. Son bir şans diye eğitimi aldım. Ben bu zamana kadar boşa vakit kaybetmişim hocam. Eğitimi harfiyen uyguluyorum, küçük küçük ama hergün kazanıyorum. Size ve her soruma dönüş yapan İşternet ekibine cok teşekkür ederim.

Hasan S.

Eğitimi 5 ay önce aldım, size yazmak için para kazanmayı bekledim. Eğitimi dinlerken bu kadar kolay olabileceğine inanmadım ama kendim işlem yapmaya başlayıp kazanınca ikna oldum. Disiplin ve doğru teknikle başarmak çok kolaymış. İyi ki varsın Aydın hoca.

Tahsin Ç.

Pandemi zamanı evde vaktimi değerlendirmek için eğitimi almıştım. Hobi diye başladığım iş şu an benim için gelir kapısı oldu. Aydın hoca ve işternet ekibine çok teşekkürler.

Nergis V.

Son 6 aydır bir sürü farklı siteden eğitim ve video izledim ama şimdiye kadar izlediğim hiçbir eğitim beni tatmin etmedi. Aydın hocanın sade ve samimi anlatımı sayesinde eğitimi keyifle izledim, işlemlerimi yapmaya başladım. Canlı derse de katıldım, hocamdan aferin aldım. Herşey için çok teşekkürler.

Ferhat T.

Üniversite öğrencisi oğlum sayesinde sizinle tanıştım. Eğitimi birlikte aldık. Anne oğul birlikte işlem yapıyoruz. Sayenizde bir işim oldu hocam. İyi ki varsınız.

Hüseyin Y.

Eğitimi 1 yıl önce aldım. İşlem yapmaya başlayınca çok güzel paralar kazandım. Sonra sizin yapmayın dediğiniz ne varsa yaptım hocam. Bu işin psikolojisini yönetemedim. Çok güzel kaybettim. Şimdi en başa döndüm hocam. Tavsiyelerinizi bir bir uyguluyorum. Risk almıyorum. %2 karımı alıp çekiliyorum. Siz haklıymışsınız hocam. Sincap gibi kazanmak en güzeliymiş.

Kürşat O.

Merhaba Aydın Hocam. Tavsiye ettiğiniz gibi eğitimi not alarak, dikkatlice dinleyerek bitirdim. O kadar güzel anlatmışsınız ki aklımda hiç soru işareti kalmadı. Kağıt üzerinde al sat işlemlerimin provasını da yaptıktan sonra işlem yapmaya başladım. Çoğu işlemim karlı kapanıyor hocam. Küçük zararla kapananlara da dönüp bakıyorum, sayenizde hatamı da görüyorum. İyi ki varsınız.

Fatma K.

Merhabalar hocam ve işternet ekibi. Öğretmen emeklisiyim. Kendime ek gelir araştırırken reklamlarınıza denk geldim. Çağrı merkezinizden aldığım bilgiler sayesinde eğitimi aldım. Aydın hocanın tekniği ve anlatımı sayesinde eğitimi kolayca tamamladım ve al sat yapmaya başladım. Sayenizde şu an güzel bir sabit gelire sahip oldum. Herşey için teşekkürler.

Burak S.

Hocam size ne kadar teşekkür etsem az. Sizden önce kaldıraçlı işlemlerde, sağdan soldan duyarak yaptığım al satlarla kaybettiğim bütün parayı sayenizde geri kazandım. Bundan sonra minimum risk, maksimum kazanç hocam.

Nesrin G.

Önce youtube videolarınızı izlemeye başladım sonrasında eğitimi aldım. Ücretli- ücretsiz bu kadar çok bilgi veren, bu kadar fayda sağlayan, kazandırmayı seven başka bir eğitim şirketi, başka bir hoca görmedim. İyi ki varsın Aydın hoca, iyi ki varsın İşternet.

Tülin M.

Merhaba Aydın hocam, online borsalarla tanışmadan önce uzun vadeciydim. Günlük kazanç ne demek bilmiyordum. Siz ve domino eğitimi sayesinde hergün kazanıyorum hem de daha çok kazanıyorum. Hem size hem de işternete çok teşekkür ederim.

Kader O.

Merhaba Aydın hocam, merhaba işternet ailesi. Size hem teşekkür etmek istedim hem de bir itirafta bulunmak istedim. 200 dolarımı 200.000 dolar yapabileceğime pek inanmadım ama denemekten zarar gelmez dedim. 7. Ayımdayım. Sizin verdiğiniz excel tablosundan ileride gidiyorum. Günde 4 işlemden fazlasını yapabiliyorum. İstikrarlı bir şekilde yapınca oluyormuş. Tekrar teşekkürler.

Tarık K.

Merhaba İşternet ailesi. Önce domino eğitimiyle başladım sayenizde işi öğrendim. Bumerang çıktı onu da aldım, kazancım katlandı. En son teknik analizi de aldım. Artık işlem açmak için para aramıyorum. Analizlerinize bakıyorum ve hemen hergün 8-10 işlem açıyorum. Ortalamam %90’ın üstünde. Nasıl teşekkür etsem az.

Timur T.

Borsalarda yaklaşık 2 senedir al sat yapıyorum. Aydın hocayla youtube kanalı sayesinde tanıştım. Herkes battık bittik derken Aydın hoca panik yok diyordu. Piyasayı bildiğim için hocamın tutumuna ben de katılıyorum. Bu işin matematiğini anlayan paniğe kapılmaz.

Aslı A.

İşternet analiz ekibine teşekkür etmek istiyorum. Gün içinde işlem açacak para bulmaya vaktim olmuyordu, o yüzden sadece akşamları bakabiliyordum. Artık gün içinde hızlı bir şekilde işlem açabiliyorum. Hem vakitten kazandım hem de kazancım arttı.

Kübra B.

Merhaba Aydın hocam. Eğitiminiz sayesinde bir yıldır al sat yapıyorum ve domino eğitiminin söylediği kazanca ulaştım. 2 aydır da teknik analiz paketine üye oldum. Piyasanın kötü olduğu günlerde bile kazanmaya devam ediyorum. Hocam biraz sabır ve bilgiyle yapılmayacak iş yok. Hem size hem de işternete çok teşekkür ederim.

Semih L.

Merhaba Aydın hocam, merhaba işternet ailesi. Artık sağdan soldan duyduğum hiçbir şeye kulak asmıyorum. Eğitimlerimi tamamladım, %2 -%4 karla işlemlerimi kapatıyorum. Haberleri de telegram kanallarınızdan takip ediyorum. Siz varsanız başka kimseye ihtiyacım yok. Hep var olun.

Leyla D.

Aydın hocam merhaba. Sizi ve işternet ekibini çok seviyorum. Ne zaman aklıma takılan bir şey olsa çekinmeden sorabiliyorum. Söz konusu bütün cevapların sizde olduğunu biliyorum. En son analiz hizmetinizi de aldım. Diğer bütün hizmetleriniz gibi bu da çok iyi. Herkese çok teşekkürler, selamlar.

Mahsun R.

Aydın hocam merhaba. Kaldıraçlı işlemi bile minimum riskle yapmayı öğretiyorsunuz ya daha ne olsun. Trader olma konusunda %100 bilgi ve destek veren tek şirketsiniz. Size ve işternet ekibine teşekkürü borç bilirim.

Suat Y.

Sevgili hocam, sevgili işternet ekibi ve sizin desteğiniz sayesinde bu işi en doğru yerden, en doğru teknikle öğrendim. Hem maille, hem online derslerde hem de canlı yayınlarınızda bütün sorularıma her zaman cevap alabiliyorum. Benden para tavsiyesi isteyenlere sizi tavsiye ediyorum. Ben de sizin gibi yapıp, balık tutmayı öğretmeye çalışıyorum hocam. İyi ki varsınız.

"15.000 den fazla öğrencimiz bize güveniyor."

Kripto yatırımını uzmanından öğreneceksiniz.

Kripto yatırımını uzmanından öğreneceksiniz.

Tüm eğitim ve hizmetlerimiz Kripto borsalarının uzmanı Aydın Bilek öncülüğünde hazırlanmaktadır.

20 yıldan uzun süredir internet, yazılım ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren Aydın Bilek, kurduğu eğitim kurumları ile yazılımdan yabancı dile bir çok farklı branşta binlerce öğrencinin yetişmesinde katkıda bulunmuştur. Son 10 yıldır online borsalarda yatırım yapan Bilek, uzun mesai saatleri, sıkıcı toplantılar, ofis yaşamı gibi yorucu bir dünyadan kurtulup artık zamanının büyük kısmını kripto para ve hisse senedi borsalarında yatırımlara ayırmaktadır.

İşternet ile kazanan tarafta ol

Hazır mısın? Türkiye'nin dijital para bilgi ve eğitim merkezi İşternet,

profesyonel ekibi ve yenilikçi projeleriyle öğrencilerine daha kaliteli hizmet sunmak için aralıksız çalışıyor!

Siz de bu heyecana ortak olun ve dijital para dünyasının sınırlarını keşfedin.

Hemen öğrenmeye başla!

En iyi eğitim, en iyi fiyatlarla seninle!

Domino Tekniği ile Online Yatırım Eğitimi - Silver Paket
SİLVER PAKET
Tüm Derslere 1 Yıl Sınırsız Erişim
1 Yıl Boyunca Yeni Derslere Erişim
1 Yıl Telegram Kanalı Üyeliği (1.000TL)


4136.00₺
Tüm kredi kartlarına
452₺
X 12 AY TAKSİT
Domino Tekniği ile Online Yatırım Eğitimi - Gold Paket
GOLD PAKET
Tüm Derslere Sınırsız Erişim
Yeni Eklenen Derslere Sınırsız Erişim
Telegram Kanalına Sınırsız Üyelik (1.250TL)
1 Yıl Destek Merkezi Üyeliği
Aydın Bilek ile Canlı Hesap İnceleme Eğitimi (750TL)


6240.00₺
Tüm kredi kartlarına
681₺
X 12 AY TAKSİT

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
isternet.com web sitemiz üzerinden eğitim paketlerinden birini satın alarak Online Eğitime hemen başlayabilirsiniz.
Eğitim toplam 50 den fazla online videodan oluşmaktadır. Eğitimi satın aldıktan sonra sitemize üye girişi yapıp "Üye Paneli" üzerinden hemen derslere başlayabilirsiniz. Eğitimin tamamını bitirmeniz yaklaşık 15 saat sürecektir. İstediğiniz zaman ve yerde izleyebilir, pekişmesini istediğiniz bölümleri tekrar edebilirsiniz. Eğitim içeriği teknik temel bilgilendirme, indikatörlerin grafiksel yorum ve analizleri, sermaye yönetimi ve disiplin gibi tüm ana konuları barındırmaktadır. Sıfırdan başlayanlar veya uzmanlaşmak isteyenler için uygundur.
Telegram kanalı sadece işternet öğrencilerine özeldir. "Profesyonel" ve "Premium" paket öğrencileri kanala erişim bilgilerini eğitim sayfalarında bulabilirler. Güncel paylaşımlarımızı ve önerilerimizi bu platformdan takip edebilirsiniz.

Eğitim içeriği hakkında soru, talep ve tavsiyeleriniz için bizimle DESTEK MERKEZİ üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sorularınızı bize iletmeden önce SIKÇA SORULAN SORULAR bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

İşlemleriniz ve özel talepleriniz için EKONOMİSTE DANIŞIN hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Teknik olarak eğitimlerimizi telefondan izlemenizde sakınca yoktur. Ancak eğitimde grafiksel anlatım ve analiz öğretildiği için bunun telefon ekranından anlaşılması zor olacaktır. Borsa ekranlarını ve göstergeleri daha iyi görebilmek açısından bir bilgisayar veya 10 inc üstü tablet kullanmanız daha faydalı olacaktır.
Evet, eğitim sistemimiz sürekli geliştirilmekte ve güncel ihtiyaçlara uygun olarak yeni dersler eklenmektedir. Yeni eklenen tüm derslere eğitim süreniz boyunca ücretsiz ulaşabilirsiniz.
Canlı derslerimiz Zoom üzerinden verilmektedir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra kendinizi denemeniz için borsada bir süre işlemler yapmanızı ve excel dosyanıza kayıt etmenizi ardından canlı derse talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Derslerimiz aynı seviyede olan öğrencilerle birlikte yapılmaktadır. Böylece diğer öğrencilerin yaptığı işlemleri de görerek seviyenizin durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.
Domino Tekniği, yatırımlarımızın belirli bir düzen içerisinde olduğu ve her alım satımda minimum %2 kar etmeyi hedeflediğimiz bir online yatırım stratejisidir. Video eğitim serimizde bahsettiğimiz gibi, 200$ bütçeyle başladığınızı varsayalım. Domino Tekniği stratejisi ve tekniklerine uygun hareket edildiği takdirde, 200$ 6 ay sonunda 7000$, 1 yıl sonunda 200.000$ olması mümkün.
Eğitimi eksiksiz tamamlayıp tüm teknik ve stratejik hamlelere sadık kalındığı takdirde kazanmamanız için hiçbir sebep yok.
Eğitim sonrasında hemen büyük yatırımlar ile başlamanızı önermiyoruz. Eğitimde bahsettiğimiz gibi ilk etapta 200$ ile başlamak hem tekniği pekiştirmek hem de yatırım getirilerinizi ölçümlemek için yeterli olacaktır.
Yıllardır bu teknikle kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. Video eğitimlerimizde uygulamalı olarak gösterdiğimiz yatırımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak, tüm bilgi, birikimimizi sizlerle paylaşmak kazançlarımızı olumsuz etkilemiyor aksine borsaların hacim artışı herkes için olumlu sonuçlar doğuruyor. Beraber çalışarak, öğrenerek daha çok kazanacağız.
Hayır, yatırım tavsiyesi vermek hukuki yollarla yasaklanmıştır. Bu yüzden İşternet Yatırım Eğitimi ile yatırım kararlarınızı kendiniz alabilir, alım-satım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, İşternet olarak özel tekniklerimiz ve stratejilerimizin bulunduğu Online Yatırım Eğitimi derslerini sizlere sunuyoruz. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi hesabınızda, kendi kararınızla, kendi yatırımınızı yapıyor olacaksınız.

ÇAĞRI MERKEZİ

09:00 - 21:00 arası hizmetinizdeyiz.

WHATSAPP HATTI

09:00 - 21:00 arası hizmetinizdeyiz.

ONLINE SORU SOR

Ekibimizle canlı sohbet edin.

Domino tekniği ile online yatırım eğitimini şimdi online satın alarak hemen eğitime başlayabilirsiniz.

Sorularınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 850 840 95 00 +90 532 133 24 95 CANLI DESTEK WHATSAPP
İletişim Formu
Satın Al Bilgi Al