Domino tekniği ile kripto yatırım eğitimi | İşternet

Kazanmak için tavsiyeye değil,
ihtiyacın var!

Kripto borsalarında kazanmak için ihtiyacın olan tüm bilgiye bu eğitim ile sahip olacaksın. Kendini kısa sürede geliştirerek yıllarca sürebilecek öğrenme, deneme, yanılma süreçlerinden, para ve zaman kayıplarından korunacaksın. Unutma yatırım yalnızca parayla yapılmaz. Zaman ve emek senin en büyük sermayen. Hiçbir bilgin olmasa bile bu eğitim ile kısa zamanda profesyonel yatırımcı olarak yüksek kazanç sağlamak senin ellerinde.

Sorularınız varsa uzmanlarımız sizi arasın.

Image Description

Sermayeni 1 yılda 1000 kat arttırabilirsin.

Kulağa imkansız geliyor ama değil!

“Domino tekniği” ile borsa grafiklerini doğru bir şekilde okuyacak, kriptoları fiyatları düşükken alıp yükselince satabileceksin. Örnek iş modelimiz 200$ sermayenizi 1 yılda 200.000$ ‘ın üzerine çıkarabileceğin şekilde planlandı.

Kripto yatırım eğitiminde neler öğreneceksiniz?

 • Kripto dünyasını yakından tanıyacak
 • Paranı kriptoya çevirmeyi ve transfer etmeyi öğrenecek
 • Yatırım stratejisi oluşturup, işlemlerini profesyonelce yönetebileceksin
 • Sermayeni planlayıp riskleri kontrol edebilecek
 • Kontrolün dışındaki borsa hareketlerine göre önlem alabilecek
 • Aktif kripto yatırımı ile paranı USD olarak arttırabileceksin
 • 20 den fazla indikatörü detaylı tanıyacak
 • Anlık grafikleri kolayca anlayıp, doğru al-sat noktalarını bulacak
 • En güncel ve aktif para birimlerini doğru şekilde analiz edebileceksin
 • Bilinmeyen kaynaklardan edinilenlerin yerine, doğru bilgiye ulaşacak
 • Kaldıraçlı işlemlerin avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenecek
 • Yatırımlarına tavsiye almadan yön verebileceksin

Neden kripto yatırımı?

Bitmeyen ekonomik krizler, savaşlar ve salgın hastalıklar hayat standartlarında sürekli düşüşlere yol açıyor. Paranın değer kaybettiği bu dönemde internet teknolojisinin gelişmesiyle kripto yatırımının önemi arttı. İnsanlar artık zor kazandıkları, kriz ve spekülasyonlarla kolayca eriyen paraları güvence altına almak ve değerine değer katmak için kripto yatırımlarını tercih ediyorlar.
Dünyanın en ucuz, en hızlı ve en güvenli para transfer aracı kripto transferidir.

KOLAY : Kripto dünyanın her yerinden ve her zaman ulaşılabilir.

GÜVENİLİR : Kriptoların şifreleme mekanizması, hesabınıza sizden başkasının ulaşmasını engeller.

GELECEK : Geleceğin ekonomisi olan kripto birimleri, sürekli ve artan bir gelir kazandırır.

DOĞRU YATIRIM ARACI : Hisse senedi, forex gibi platformlar çok daha karmaşık ve farklı etkenler nedeniyle yatırımlarınızın geleceğini tahmin etmek zordur. Kriptoların fiyatları gerçek piyasa koşullarına göre yani arz ve talebe göre belirlenir.

MALİYETİ DÜŞÜK : Kripto alım satım ve transfer işlemlerinin maliyetleri diğer yatırım araçlarına göre çok daha düşüktür.

Asla tek bir gelire güvenmeyin; ikinci bir kaynak yaratmak için yatırım yapın.

Bu eğitim kimler için?

Bu eğitim kimler için?

 • Kripto dünyasına adım atmak ve en güvenilir bilgiye ulaşmak isteyenler
 • İnternet üzerinden istediği yerden sürekli ve artan gelir kazanmak isteyenler
 • Yatırım yapıp masraflarını yatırımla karşılamak isteyenler
 • Patron, mesai derdi olmadan para kazanmanın yollarını arayanlar
 • Daha refah bir hayat yaşamak için ek gelir elde etmek isteyenler
 • Dijital yatırım alanında çağa ayak uydurmak isteyenler
 • Zaten kripto yatırımcısıyım ancak eksiklerim var diyenler

Kripto yatırım eğitiminin ilk dersini ücretsiz izle

Domino Tekniği ile Kripto Eğitimi, sıfırdan ileri düzey anlatımıyla her yaş ve eğitim düzeyindeki kişilerin gerekli çabayı gösterdiği taktirde profesyonel bir yatırımcı olabilmeleri için hazırlanmıştır.

Domino tekniği nedir?

Minimum risk maximum kazanç.

Domino tekniği, yatırımcılara bilgi, kabiliyet ve disiplin kazandıran, doğru yatırım yapmaları için gerekli analiz bilgilerini öğreterek sermayelerini her gün katlayan profesyonel yatırımcı olma disiplinidir.

Para paranın tohumudur. Ufak ufak ama sürekli kazanırsanız aynı domino taşlarının yıkılması gibi büyük hedefe mutlaka ulaşırsınız. Bugün kripto yatırım eğitimimize katılın göreceksiniz çok kısa sürede kocaman bir ormana sahip olacaksınız.

Domino tekniği ile kripto yatırım eğitimini kimden alacaksınız?

20 yıldan uzun süredir internet, yazılım ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteriyorum. Kurduğum eğitim kurulumlarında yazılımdan yabancı dile bir çok farklı branşta binlerce öğrencinin yetişmesinde katkıda bulundum.

Son 10 yıldır kripto dünyasındayım. Mesai saatleri, sıkıcı toplantılar, ofis yaşamı gibi yorucu bir dünyadan kurtulup artık zamanımın büyük kısmını kripto yatırımlarına ayırıyorum.

Sizler için hazırladığımız bu eğitim sistemimiz sayesinde kripto ticaretinde profesyonel yatırımcı olmak isteyen herkese ulaşma hedefindeyim.

Kripto yatırım eğitimimiz çok ufak bir yatırımla, istediğiniz yerden istediğiniz zaman düzenli ve yüksek gelir elde etmeniz için hazırlandı.

Yapabileceğiniz en iyi yatırım, kendinize olan yatırımdır. Ne kadar öğrenirseniz, o kadar kazanırsınız.

Türkiye'nin kripto bilgi ve eğitim merkezi konumundaki İşternet, profesyonel ekibi ve yeni geliştirdiği projeler ile tüm öğrencilerine daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Paket Seçenekleri

Satın alma işleminizden itibaren hemen derslere başlayabilirsiniz.

Uzman Paket

Sadece eğitim videolarından yararlanmam yeterli.

1900.00 TL

950.00 TL
 • Tüm derslere 1 yıl sınırsız erişim
 • 1 yıl boyunca yeni derslere erişim

Profesyonel Paket

Hem derslere ihtiyacım var hem de sorularım olacak.

2600.00 TL

1350.00 TL
 • Tüm derslere 2 yıl sınırsız erişim
 • Aydın Bilek' ten 1 ders canlı hesap inceleme
 • 2 yıl boyunca yeni derslere erişim
 • 2 yıl özel iletişim grubuna üyelik

Premium Paket

Her zaman iletişimde kalalım, birlikte çok kazanalım.

3800.00 TL

1640.00 TL
 • Tüm derslere hayat boyu sınırsız erişim
 • Aydın Bilek' ten 1 ders canlı hesap inceleme
 • Hayat boyu yeni derslere erişim
 • Hayat boyu özel iletişim grubuna üyelik

Eğitimi satın al, hemen öğrenmeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
isternet.com web sitemiz üzerinden eğitim paketlerinden birini satın alarak Kripto Eğitimi' ne hemen başlayabilirsiniz.
Eğitim toplam 50 den fazla online videodan oluşmaktadır. Eğitimi satın aldıktan sonra sitemize üye girişi yapıp "Üye Paneli" üzerinden hemen derslere başlayabilirsiniz. Eğitimin tamamını bitirmeniz yaklaşık 15 saat sürecektir. İstediğiniz zaman ve yerde izleyebilir, pekişmesini istediğiniz bölümleri tekrar edebilirsiniz. Eğitim içeriği teknik temel bilgilendirme, indikatörlerin grafiksel yorum ve analizleri, sermaye yönetimi ve disiplin gibi tüm ana konuları barındırmaktadır. Sıfırdan başlayanlar veya uzmanlaşmak isteyenler için uygundur.
Telegram kanalı sadece işternet öğrencilerine özeldir. "Profesyonel" ve "Premium" paket öğrencileri kanala erişim bilgilerini eğitim sayfalarında bulabilirler. Güncel paylaşımlarımızı ve önerilerimizi bu platformdan takip edebilirsiniz.

Eğitim içeriği hakkında soru, talep ve tavsiyeleriniz için bizimle DESTEK MERKEZİ üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sorularınızı bize iletmeden önce SIKÇA SORULAN SORULAR bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

İşlemleriniz ve özel talepleriniz için EKONOMİSTE DANIŞIN hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Teknik olarak eğitimlerimizi telefondan izlemenizde sakınca yoktur. Ancak eğitimde grafiksel anlatım ve analiz öğretildiği için bunun telefon ekranından anlaşılması zor olacaktır. Borsa ekranlarını ve göstergeleri daha iyi görebilmek açısından bir bilgisayar veya 10 inc üstü tablet kullanmanız daha faydalı olacaktır.
Evet, eğitim sistemimiz sürekli geliştirilmekte ve güncel ihtiyaçlara uygun olarak yeni dersler eklenmektedir. Yeni eklenen tüm derslere eğitim süreniz boyunca ücretsiz ulaşabilirsiniz.
Canlı derslerimiz Zoom üzerinden verilmektedir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra kendinizi denemeniz için borsada bir süre işlemler yapmanızı ve excel dosyanıza kayıt etmenizi ardından canlı derse talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Derslerimiz aynı seviyede olan öğrencilerle birlikte yapılmaktadır. Böylece diğer öğrencilerin yaptığı işlemleri de görerek seviyenizin durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.
Domino Tekniği, yatırımlarımızın belirli bir düzen içerisinde olduğu ve her alım satımda minimum %2 kar etmeyi hedeflediğimiz bir kripto yatırım stratejisidir. Video eğitim serimizde bahsettiğimiz gibi, 200$ bütçeyle başladığınızı varsayalım. Domino Tekniği stratejisi ve tekniklerine uygun hareket edildiği takdirde, 200$ 6 ay sonunda 7000$, 1 yıl sonunda 200.000$ olması mümkün.
Eğitimi eksiksiz tamamlayıp tüm teknik ve stratejik hamlelere sadık kalındığı takdirde kazanmamanız için hiçbir sebep yok.
Eğitim sonrasında hemen büyük yatırımlar ile başlamanızı önermiyoruz. Eğitimde bahsettiğimiz gibi ilk etapta 200$ ile başlamak hem tekniği pekiştirmek hem de yatırım getirilerinizi ölçümlemek için yeterli olacaktır.
Yıllardır bu teknikle kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. Video eğitimlerimizde uygulamalı olarak gösterdiğimiz yatırımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak, tüm bilgi, birikimimizi sizlerle paylaşmak kazançlarımızı olumsuz etkilemiyor aksine kripto piyasalarında hacim artışı herkes için olumlu sonuçlar doğuruyor. Beraber çalışarak, öğrenerek daha çok kazanacağız.
Hayır, yatırım tavsiyesi vermek hukuki yollarla yasaklanmıştır. Bu yüzden İşternet Kripto Eğitimi ile yatırım kararlarınızı kendiniz alabilir, alım-satım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, İşternet olarak özel tekniklerimiz ve stratejilerimizin bulunduğu Kripto Eğitimi derslerini sizlere sunuyoruz. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi hesabınızda, kendi kararınızla, kendi yatırımınızı yapıyor olacaksınız.

Domino tekniği ile kripto yatırım eğitimini şimdi online satın alarak hemen eğitime başlayabilirsiniz.

Sorularınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 850 840 95 00 +90 536 602 26 20 CANLI DESTEK WHATSAPP
İletişim Formu
Satın Al Bilgi Al