Kripto Para Analiz | İşternet

Analiz sistemine üye misiniz?

Üye Girişi Yap veya Üye Ol

Tüm kripto paraları yakından takip ediyor, size fırsatları en hızlı şekilde sunuyoruz.

Neler Kazanacaksın?

Ortalama bir kişinin borsalarda tek başına yapabileceği işlemden çok daha fazlasını tek başına gerçekleştirebileceksin.

  • Borsalarda aynı sürede daha fazla işlem yapacaksın.
  • Profesyonel ekonomistlerin tecrübelerinden yararlanacaksın.
  • Hata payını minimuma indireceksin.
  • İşlemlerinde farklı stratejiler kullanabileceksin.
  • Portföyündeki kripto paraları çeşitlendirebileceksin.

Nasıl Teknik Analiz Yapıyoruz?

İşternet teknik analiz ekibi olarak, güncel trendleri, destek ve direnç noktalarını hacim ve volatilite gibi değişkenleri inceleyerek maksimum verim sağlayacak kripto para analizlerini gerçekleştiriyoruz. Bütün bu değişkenleri ele alarak, alım satım bölgelerini belirliyor ve Domino Tekniği yöntemiyle en az 5 farklı indikatörden yararlanarak minimum risk, maksimum kazanç stratejisine uyan analizlerimizi gönderiyoruz.

Analizler Nasıl Kullanılır?

Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan gönderdiğimiz bildirimler sayesinde güncel kripto analizlerini sıcağı sıcağına sana iletiyoruz.

Teknik detaylara boğulmadan, değerli zamanını analiz ile geçirmeden risk algına ve kazanç beklentine göre bu analizleri değerlendirip yatırım kararlarını daha hızlı verebilirsin. Bu şekilde her gün onlarca daha fazla işlem açabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik analizin amacı; Geçmiş fiyat hareketlerini inceleyerek gelecekte bu tür fiyat hareketlerinin meydana gelebileceği varsayımı üzerinde tahminlerde bulunmamıza yardımcı olmaktır.
Teknik analiz daha gerçekçi sonuçların elde edildiği ve geçmiş verilere dayandığı için çok daha güvenilir nitelikte sonuçların elde edilmesine olanak sağladığını ifade edebiliriz. Ayrıca teknik analiz, kripto paraların fiyatlarında meydana gelen dalgalanmalar sonucunda doğan kaybı minimize etmemizi sağlarken buna karşılık maksimum kazanç elde etmemizi de sağlar.
Bitcoin fiyat hareketlerinde meydana gelen değişimler altcoinler üzerinde de birtakım etkiler yaratmaktadır. Bunun temel nedeni Bitcoin’in kripto para piyasasının amiral gemisi olması, dolayısıyla piyasayı domine etmesidir. Bitcoin fiyatında yaşanan volatilite altcoinler ve kripto para piyasaları üzerinde de etkili olabilmektedir. Kripto paraların dalgalı yapısından dolayı her durumda kazanç sağlanabilir. Düşen piyasalarda meydana gelen bu dalgalı yapı sayesinde kripto paraları farklı periyotlarda analiz ederek alım ve satım pozisyonları inceleyerek kazanç sağlamak mümkündür. Analize konu olan kripto paraları farklı periyotları göz önünde bulundurarak çeşitli teknik analiz araçları ile büyük bir titizlikle inceleyerek analizlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Teknik analiz araçları ile fiyat hareketlerinin değerlerini göz önünde bulundurarak belirli seviyeler arasında hareket eden kripto paraları detaylı inceleyerek minimum risk ve maksimum kazanç ilkesi çerçevesinde ele alıyoruz. Belirli aralıkta hareket eden fiyatların, kesişimler ve referans değerleri üstüne çıkması veya altına inmesi ile kripto paralar için alım ve satım kararları daha kolay ve doğru şekilde vermenizi sağlıyoruz. ‘‘Domino Tekniği ile Kripto Para Yatırım Eğitimi’’ ile verdiğimiz teknik analiz bilgisi ve düzenli gelir getiren stratejimiz sayesinde ciddi gelirler elde etmenizi sağlıyoruz.
Uzman ekonomistlerimizin en ince detayları göz önünde bulundurarak, büyük bir titizlikle hazırladığı teknik analizleri, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan sizlere sunduğumuz uygun paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Teknik analize konu olan kripto para birimlerini seçerken, gelecek vadeden projelere sahip olup olmadıklarına, işlem hacimlerine, maksimum arzlarına ve dolaşımdaki miktarlarına ve piyasa değerlerine bakılarak karar veriyoruz. Analize konu olan kripto para birimlerinin arzlarının sınırlı olması önem arz etmektedir. Çünkü kripto paraların değerini belirleyen en önemli faktörün arzlarının sınırlı olması ve bu tür kripto paralara olan talebin fazla olmasıdır. Yukarıda yer verdiğimiz unsurlar aynı zamanda güven kriterlerimizi belirleyen faktörlerdir. Kısacası güven kriterlerini sağlayan projeleri teknik analizlerimize konu ediyoruz.
Destek ve direnç noktalarını, trend yönlerini, formasyonları, grafikler ve indikatörler gibi teknik analizde kullanılan bütün araçları hesaba katarak analizlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu araçlarla teknik analizlerimizi gerçekleştirirken farklı periyotları inceleyerek bu periyotların birbirini teyit edip etmediğini test ediyoruz. Örneğin günlük mumlarda analizlerimizi gerçekleştirirken bu analizlerimizi 4S ve 1S’lik periyotlarla destekliyoruz. Bu stratejileri analizlerimizde kullanarak doğru alım satım bölgelerimizi belirleyerek minimum risk ve maksimum kazanç sağlıyoruz.
Teknik analizlerimize konu olan kripto paraların güven kriterlerini sağlayıp sağlamadığı bizim için önem arz etmektedir. Dolayısıyla teknik analizlerimizi gerçekleştirirken söz konusu kripto paraları güven kriterlerini sağlayanlar içinden tercih ediyoruz. Böylece analizlerimizi gerçekleştirirken güven kriterlerini sağlayan kripto paralar içinden maksimum getiri sağlayanları inceliyoruz. Sağlam bir projeye dayanmayan, belli bir piyasa değerine ulaşmayan, arzı sınırlı olmayan, belirli bir piyasa hacmine ulaşmamış kripto paralara yatırım yapmanızı tercih etmiyoruz.
Kripto sektöründe en büyük problem; yatırım yapacak kripto paranın bulunabilmesi, gerekli teknik analizlerin doğru yapılması ve bunun oldukça zaman almasıdır. Uzman ekonomistlerimizin her gün hazırladığı yüzlerce teknik analizler içinden en karlılarını sizlere ileterek hem yanlış kripto paralara yatırım yapmamanızı hem de zaman tasarrufu avantajı sağlıyoruz.

Piyasanın o anki mevcut durumuna göre 1 saat, 4 saat ve 1 günlük periyotlar incelenerek işlemler yapılmaktadır. Piyasanın çok oynak olduğu durumlarda daha kısa dönemli olan 1 saatlik ve 4 saatlik periyotlar tercih edilmektedir. Günlük yapılan trade işlemlerinde 1 saat ve 4 saat gibi zaman aralıkları daha sık kullanılmaktadır. Orta ve uzun dönemli işlemlerde ise günlük, haftalık ve aylık zaman periyotlarından yararlanılmaktadır. Analizi yapılacak kripto paraların fiyatları ile ilgili sinyalleri daha erken yakalamak için daha kısa aralıklı periyotlar incelenir. Örneğin 4 saatlik periyotlarda işlem yapılırken geriye dönük 15 dakikalık veya 1 saatlik periyotlar da incelenmelidir. Böylece tek bir periyoda bağlı kalmadan, yapılan analizlerin yanılma olasılığını ortadan kaldırarak doğru işlemler gerçekleştirebiliriz.

Yatırımcının yatırımdan elde etmeyi düşündüğü getirinin sürelerine göre de periyotlar farklılık gösterir. Günlük trade yapan bir yatırımcı daha çok 15Min, 1S ve 4S zaman aralıklarını dikkate alarak işlemlerini gerçekleştirir. Orta ve uzun dönemli yatırımlarda ise genellikle günlük, haftalık ve aylık periyotları göz önünde bulundurularak işlemler gerçekleştirilir.

Oluşturduğumuz teknik analizlerimizi haftanın 6 günü sistemimizde yayınlıyoruz. Analizlerimizi gün içerisinde oluşabilecek gelişmelere bağlı olarak farklı periyotlarda inceliyor ve zaman dilimlerine yayarak günlük toplam 20 adet analiz paylaşıyoruz.

Paket Seçenekleri

Satın alma işleminizden itibaren hemen güncel analizlere ulaşabilirsiniz.

1 AY TEKNİK ANALİZ ABONELİĞİ

600.00 TL

300.00 TL
  • Her gün 20 teknik analiz (Mesai Günleri)
  • 1 ayda en az toplam 500 teknik analiz
  • Güncellenen analizlere erişim

Teknik analiz hizmetini şimdi online satın alarak hemen güncel analizlere ulaşabilirsiniz.

Sorularınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 850 840 95 00 +90 536 602 26 20 CANLI DESTEK WHATSAPP
İletişim Formu
Satın Al Bilgi Al