Kripto Analiz | İşternet

Fırsatlar
Cebine Gelsin

Tüm kriptoları sürekli takip ediyor,
kazandıracak analizleri size anında gönderiyoruz.

GÜNCEL ANALİZLERE GİT
ANALİZLERE ABONE OL

Az zamanda çok iş yapın

Binlerce kripto arasında hangilerine yatırım yapacağınızı bulmak sizi yoruyor mu? Ekonomistlerimizin hazırladığı teknik analizler sayesinde zamana, bilgi ve tecrübeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Neler Kazanacaksın?

Ortalama bir kişinin borsalarda tek başına yapabileceği işlemden çok daha fazlasını tek başına gerçekleştirebileceksin.

 • Aynı sürede daha çok ve daha karlı işlemler yapabileceksin.
 • Profesyonel ekonomistlerin tecrübelerinden yararlanacaksın.
 • Hata payını minimuma indireceksin.
 • İşlemlerinde farklı stratejiler kullanabileceksin.
 • Portföyündeki kriptoları çeşitlendirebileceksin.
 • İşte, okulda, evde, sokakta her yerde işlem yapabileceksin.

Nasıl Teknik Analiz Yapıyoruz?

İşternet teknik analiz ekibi, güncel trendleri, destek ve direnç noktalarını hacim ve volatilite gibi değişkenleri inceleyerek maksimum verim sağlayacak kriptoları tespit eder, bütün bu değişkenleri ele alarak, alım satım bölgelerini belirler ve Domino Tekniği yöntemiyle en az 5 farklı indikatörden yararlanarak minimum risk, maksimum kazanç stratejisine uyan analizleri üyelerine gönderir.

Analizler Nasıl Kullanılır?

Sıcağı sıcağına aldığınız teknik analizleri teknik detaylara boğulmadan, değerli zamanınızı araştırma ile geçirmeden risk algınıza ve kazanç beklentinize göre değerlendirip yatırım kararlarınızı çok daha hızlı verebilirsiniz. Bu şekilde her gün onlarca daha fazla işlem açarak kripto borsalarından daha fazla kazanabilirsiniz.

Analizlerimizi web sitemiz, mobil uygulamamız ve telegram kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Abonelik Seçenekleri

Satın alma işleminizden itibaren hemen güncel analizlere ulaşabilirsiniz.

1 AY TEKNİK ANALİZ ABONELİĞİ

600.00 TL

500.00 TL
 • Her gün 20 teknik analiz (Mesai Günleri)
 • 1 ayda en az toplam 500 teknik analiz
 • Güncellenen analizlere erişim

6 AY TEKNİK ANALİZ ABONELİĞİ

3600.00 TL

1440.00 TL
 • Her gün 20 teknik analiz (Mesai Günleri)
 • 1 ayda en az toplam 500 teknik analiz
 • Güncellenen analizlere erişim
 • Analiz özel iletişim grubuna üyelik

12 AY TEKNİK ANALİZ ABONELİĞİ

7200.00 TL

2160.00 TL
 • Her gün 20 teknik analiz (Mesai Günleri)
 • 1 ayda en az toplam 500 teknik analiz
 • Güncellenen analizlere erişim
 • Analiz özel iletişim grubuna üyelik

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik analizin amacı; Geçmiş fiyat hareketlerini inceleyerek gelecekte bu tür fiyat hareketlerinin meydana gelebileceği varsayımı üzerinde tahminlerde bulunmamıza yardımcı olmaktır.
Teknik analiz daha gerçekçi sonuçların elde edildiği ve geçmiş verilere dayandığı için çok daha güvenilir nitelikte sonuçların elde edilmesine olanak sağladığını ifade edebiliriz. Ayrıca teknik analiz, kriptoların fiyatlarında meydana gelen dalgalanmalar sonucunda doğan kaybı minimize etmemizi sağlarken buna karşılık maksimum kazanç elde etmemizi de sağlar.
Bitcoin fiyat hareketlerinde meydana gelen değişimler altcoinler üzerinde de birtakım etkiler yaratmaktadır. Bunun temel nedeni Bitcoin’in kripto piyasasının amiral gemisi olması, dolayısıyla piyasayı domine etmesidir. Bitcoin fiyatında yaşanan volatilite altcoinler ve kripto piyasaları üzerinde de etkili olabilmektedir. Kriptoların dalgalı yapısından dolayı her durumda kazanç sağlanabilir. Düşen piyasalarda meydana gelen bu dalgalı yapı sayesinde kriptoları farklı periyotlarda analiz ederek alım ve satım pozisyonları inceleyerek kazanç sağlamak mümkündür. Analize konu olan kriptoları farklı periyotları göz önünde bulundurarak çeşitli teknik analiz araçları ile büyük bir titizlikle inceleyerek analizlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Teknik analiz araçları ile fiyat hareketlerinin değerlerini göz önünde bulundurarak belirli seviyeler arasında hareket eden kriptoları detaylı inceleyerek minimum risk ve maksimum kazanç ilkesi çerçevesinde ele alıyoruz. Belirli aralıkta hareket eden fiyatların, kesişimler ve referans değerleri üstüne çıkması veya altına inmesi ile kriptolar için alım ve satım kararları daha kolay ve doğru şekilde vermenizi sağlıyoruz. ‘‘Domino Tekniği ile Kripto Yatırım Eğitimi’’ ile verdiğimiz teknik analiz bilgisi ve düzenli gelir getiren stratejimiz sayesinde ciddi gelirler elde etmenizi sağlıyoruz.
Uzman ekonomistlerimizin en ince detayları göz önünde bulundurarak, büyük bir titizlikle hazırladığı teknik analizleri, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan sizlere sunduğumuz uygun paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Teknik analize konu olan kripto birimlerini seçerken, gelecek vadeden projelere sahip olup olmadıklarına, işlem hacimlerine, maksimum arzlarına ve dolaşımdaki miktarlarına ve piyasa değerlerine bakılarak karar veriyoruz. Analize konu olan kripto birimlerinin arzlarının sınırlı olması önem arz etmektedir. Çünkü kriptoların değerini belirleyen en önemli faktörün arzlarının sınırlı olması ve bu tür kriptolara olan talebin fazla olmasıdır. Yukarıda yer verdiğimiz unsurlar aynı zamanda güven kriterlerimizi belirleyen faktörlerdir. Kısacası güven kriterlerini sağlayan projeleri teknik analizlerimize konu ediyoruz.
Destek ve direnç noktalarını, trend yönlerini, formasyonları, grafikler ve indikatörler gibi teknik analizde kullanılan bütün araçları hesaba katarak analizlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu araçlarla teknik analizlerimizi gerçekleştirirken farklı periyotları inceleyerek bu periyotların birbirini teyit edip etmediğini test ediyoruz. Örneğin günlük mumlarda analizlerimizi gerçekleştirirken bu analizlerimizi 4S ve 1S’lik periyotlarla destekliyoruz. Bu stratejileri analizlerimizde kullanarak doğru alım satım bölgelerimizi belirleyerek minimum risk ve maksimum kazanç sağlıyoruz.
Teknik analizlerimize konu olan kriptoların güven kriterlerini sağlayıp sağlamadığı bizim için önem arz etmektedir. Dolayısıyla teknik analizlerimizi gerçekleştirirken söz konusu kriptoları güven kriterlerini sağlayanlar içinden tercih ediyoruz. Böylece analizlerimizi gerçekleştirirken güven kriterlerini sağlayan kriptolar içinden maksimum getiri sağlayanları inceliyoruz. Sağlam bir projeye dayanmayan, belli bir piyasa değerine ulaşmayan, arzı sınırlı olmayan, belirli bir piyasa hacmine ulaşmamış kriptolara yatırım yapmanızı tercih etmiyoruz.
Kripto sektöründe en büyük problem; yatırım yapacak kriptonun bulunabilmesi, gerekli teknik analizlerin doğru yapılması ve bunun oldukça zaman almasıdır. Uzman ekonomistlerimizin her gün hazırladığı yüzlerce teknik analizler içinden en karlılarını sizlere ileterek hem yanlış kriptolara yatırım yapmamanızı hem de zaman tasarrufu avantajı sağlıyoruz.

Piyasanın o anki mevcut durumuna göre 1 saat, 4 saat ve 1 günlük periyotlar incelenerek işlemler yapılmaktadır. Piyasanın çok oynak olduğu durumlarda daha kısa dönemli olan 1 saatlik ve 4 saatlik periyotlar tercih edilmektedir. Günlük yapılan trade işlemlerinde 1 saat ve 4 saat gibi zaman aralıkları daha sık kullanılmaktadır. Orta ve uzun dönemli işlemlerde ise günlük, haftalık ve aylık zaman periyotlarından yararlanılmaktadır. Analizi yapılacak kriptoların fiyatları ile ilgili sinyalleri daha erken yakalamak için daha kısa aralıklı periyotlar incelenir. Örneğin 4 saatlik periyotlarda işlem yapılırken geriye dönük 15 dakikalık veya 1 saatlik periyotlar da incelenmelidir. Böylece tek bir periyoda bağlı kalmadan, yapılan analizlerin yanılma olasılığını ortadan kaldırarak doğru işlemler gerçekleştirebiliriz.

Yatırımcının yatırımdan elde etmeyi düşündüğü getirinin sürelerine göre de periyotlar farklılık gösterir. Günlük trade yapan bir yatırımcı daha çok 15Min, 1S ve 4S zaman aralıklarını dikkate alarak işlemlerini gerçekleştirir. Orta ve uzun dönemli yatırımlarda ise genellikle günlük, haftalık ve aylık periyotları göz önünde bulundurularak işlemler gerçekleştirilir.

Oluşturduğumuz teknik analizlerimizi haftanın 6 günü sistemimizde yayınlıyoruz. Analizlerimizi gün içerisinde oluşabilecek gelişmelere bağlı olarak farklı periyotlarda inceliyor ve zaman dilimlerine yayarak günlük toplam 20 adet analiz paylaşıyoruz.

Teknik analiz hizmetini şimdi online satın alarak hemen güncel analizlere ulaşabilirsiniz.

Sorularınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 850 840 95 00 +90 536 602 26 20 CANLI DESTEK WHATSAPP
İletişim Formu
Satın Al Bilgi Al