İşternet Sıkça Sorulan Sorular - İsternet | İşternet

Nasıl yardımcı olabiliriz?

işternet VLOG

Youtube sayfamızda teknik analizleri, eğitimlerimiz hakkında bilgi ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

İŞTERNET İLETİŞİM VE TEKNİK DESTEK

Eğitim içeriği hakkında soru, talep ve tavsiyeleriniz için bizimle DESTEK MERKEZİ üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sorularınızı bize iletmeden önce SIKÇA SORULAN SORULAR bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

İşlemleriniz ve özel talepleriniz için EKONOMİSTE DANIŞIN hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Eğitim hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerindeki telefon, mail, canlı destek, whatsapp ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.  Ayrıca mevcut öğrencilerimiz destek merkezimiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirler. Detaylı bilgi isterseniz web sitemizdeki iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Eğitim hakkında detaylı bilgi için [email protected] , 0850 840 95 00 çağrı merkezi, Whatsapp hattımız ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Kripto Para Eğitmeni Aydın Bilek ile iletişime geçebilmeniz için öğrencimiz olmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz eğitim paketine göre 15 dk, 1 saat veya 2 saat canlı derse katılabilirsiniz. Ayrıca destek merkezimiz üzerinden sorularınızı bize iletebilirsiniz.

DIJITAL PARA BORSALARI

Tradingview için Premium, PRO+ ve PRO paketleri mevcuttur. Premium’da tek bir ekranda 25 indikatör, PRO+’da 10 adet indikatör, PRO’da ise sadece 5 indikatör açabilirsiniz. Ayrıca Premium’da tek bir ekranda 8 grafik, PRO+’da 4 grafik ve PRO’da 2 grafik görebilirsiniz. PRO+ paketi sizin için yeterli olacaktır ancak bütçeniz uygun ise Premium paketi de alabilirisiniz.

CoinDCX’te bir süredir sorun var. Hindistan'da yeni çıkan bir kanun gereği şimdilik TC kimlik kartları kabul edilmiyor. Yakında Cosmex global borsasını açacaklar o zaman üye olunabilir.

Paribu’dan USDT’yi Binance’ye TRC20 cüzdanı ile yatırabilirsiniz.

1$ = 1USD = 1USDT = 1BUSD, dolara eş stabil coinler olup aralarında fark yoktur. 1$=1 TL de olsa 20 TL de olsa sonuçta karınız veya zararınız dolar olarak aynıdır.

Borsalardan istediğiniz zaman para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve desteği eğitimimizde bulabilirsiniz.

Dünyanın en büyük ve güvenli borsalarında yatırım yapıyoruz ve öğrencilerimizi en uygun şekilde yönlendiriyoruz.

Güvenilir olduğundan emin olduğunuz dilediğiniz kripto para borsasında yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

DIJITAL PARA YATIRIMLARI

Kripto para piyasasının lokomotifi Bitcoin'e alternatif niteliğindeki kripto paralara altcoin denir. Her geçen gün altcoin sayısı giderek artmaktadır. Yatırımlarımızı hem Bitcoin hem de güven kriterlerimize uyan altcoinlere yapıyoruz.

Domino Tekniği ile Bitcoin düşerken de yükselirken de para kazanmanız mümkün olacak.

DOMİNO TEKNİĞİ İLE ONLINE YATIRIM EĞİTİMİ

Hayır, İşternet olarak özel tekniklerimiz ve stratejilerimizin bulunduğu Kripto Para Eğitimi derslerini sizlere sunuyoruz. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi hesabınızda, kendi kararınızla, kendi yatırımınızı yapıyor olacaksınız.

Hayır, yatırım tavsiyesi vermek hukuki yollarla yasaklanmıştır. Bu yüzden İşternet Kripto Para Eğitimi ile yatırım kararlarınızı kendiniz alabilir, alım-satım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllardır bu teknikle kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. Video eğitimlerimizde uygulamalı olarak gösterdiğimiz yatırımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak, tüm bilgi, birikimimizi sizlerle paylaşmak kazançlarımızı olumsuz etkilemiyor aksine kripto para piyasalarında hacim artışı herkes için olumlu sonuçlar doğuruyor. Beraber çalışarak, öğrenerek daha çok kazanacağız.

Tüm teknik ve stratejileri paylaştığımız video eğitim serimiz 15 saat sürmektedir.

Domino Tekniği, yatırımlarımızın belirli bir düzen içerisinde olduğu ve her alım satımda minimum %2 kar etmeyi hedeflediğimiz bir kripto para yatırım stratejisidir. Video eğitim serimizde bahsettiğimiz gibi, 200$ bütçeyle başladığınızı varsayalım. Domino Tekniği stratejisi ve tekniklerine uygun hareket edildiği takdirde, 200$ 6 ay sonunda 7000$, 1 yıl sonunda 200.000$ olması mümkün.

Canlı derslerimiz Zoom üzerinden verilmektedir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra kendinizi denemeniz için borsada bir süre işlemler yapmanızı ve excel dosyanıza kaydetmenizi ardından canlı derse talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Derslerimiz aynı seviyede olan öğrencilerle birlikte yapılmaktadır. Böylece diğer öğrencilerin yaptığı işlemleri de görerek seviyenizin durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Evet, eğitim sistemimiz sürekli geliştirilmekte ve güncel ihtiyaçlara uygun olarak yeni dersler eklenmektedir. Yeni eklenen tüm derslere eğitim süreniz boyunca ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Teknik olarak eğitimlerimizi telefondan izlemenizde sakınca yoktur. Ancak eğitimde grafiksel anlatım ve analiz öğretildiği için bunun telefon ekranından anlaşılması zor olacaktır. Borsa ekranlarını ve göstergeleri daha iyi görebilmek açısından bir laptop veya 10 inc üstü tablet kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Telegram kanalı sadece işternet öğrencilerine özeldir. "Profesyonel" ve "Premium" paket öğrencilerine eğitimi satın aldıktan sonra kanala erişim bilgileri otomatik iletecektir. Güncel paylaşımlarımızı ve önerilerimizi bu platformdan takip edebilirsiniz.

"Domino Tekniği ile Kripto Para Yatırım Eğitimi" toplam 50 den fazla online videodan oluşmaktadır. Eğitimi satın aldıktan sonra sitemize üye girişi yapıp "Üye Paneli" üzerinden hemen derslere başlayabilirsiniz. Eğitimin tamamını bitirmeniz yaklaşık 15 saat sürecektir. İstediğiniz zaman ve yerde izleyebilir, pekişmesini istediğiniz bölümleri tekrar edebilirsiniz. Eğitim içeriği teknik temel bilgilendirme, indikatörlerin grafiksel yorum ve analizleri, sermaye yönetimi ve disiplin gibi tüm ana konuları barındırmaktadır. Sıfırdan başlayanlar veya uzmanlaşmak isteyenler için uygundur. Detaylı bilgi isterseniz web sitemizdeki iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Kripto yatırım eğitimimizin alt paketlerinden birini aldıysanız aradaki farkı ödeyerek üst paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kripto Para Yatırım tavsiyesi kesinlikle vermiyoruz. Siz zaten Kripto para teknik analiz eğitimini tamamladıktan sonra hangi kripto paraya ne zaman yatırım yapacaksınız, kaç tane alacaksınız, paranızı nasıl pay etmelisiniz gibi konulara kendi başınıza karar verebilecek konumda olacaksınız. Bunların yanında sizlere faydalı olabilecek teknik analiz içeriklerimizi web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktayız.

Kripto Yatırımına başlama miktarı kişiden kişiye değişir. Pasif yatırımcıysanız ne kadar yatırdığınız çok önemli değil. Birkaç indikatöre bakıp belli bir noktadan alıp, kripto paranın değeri arzu ettiğiniz rakama geldiği zaman satabilirsiniz. Bizim eğitimimizde öğrettiğimiz gibi günlük kripto al-sat işlemleri ile küçük bir miktarla başlayıp belirli bir seviyeye gelince geçiminizi bununla sağlayacak seviyeye gelmek çok kolay.  Küçük bir sermayeyle başlayıp, o parayı yönetmeyi öğrenme noktasına gelmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Eğitimde bizim tavsiyemiz ilk etapta 200$ ile başlamak hem tekniği pekiştirmek hem de yatırım getirilerinizi ölçümlemek için yeterli olacaktır.

Kripto para yatırım stratejimiz minimum riskle maksimum kazanç sağlayacak şekilde düşünülmüştür. Kripto para eğitimini tamamladıktan sonra size vermiş olduğumuz teknik, strateji ve disiplin ile verilen direktiflere uyarsanız kazanmamanız hiçbir sebep yok. Size verilen stratejiye ve disipline uymazsanız işler beklediğiniz gitmeyebilir. Özellikle söylentilere göre hareket etmenizi kesinlikle önermiyoruz.

İnternetin var olduğu her yerde kripto para yatırımı yapılabilir. İnternet erişiminin bu kadar kolay ve ekonomik gidişatın belirsiz olduğu bu zamanlarda kripto para eğitimi ile kendi kendinize istediğiniz yerden ek gelir oluşturabilirsiniz. Bireysel özgürlüğü kazanma konusunda kripto yatırımları en doğru tercih olacaktır.

Kripto para yatırım eğitimi sonrası, öğrendiğiniz analizleri ve stratejileri kripto paralar üzerinde uygulayarak gelir elde edebilme imkanınız olacak. Günlük kripto para al-sat işlemleri yaparak kendi mesainizi ayarlayıp kendinizin patronu olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız.

Kripto para piyasasının nasıl işlediğini öğrenmek isteyen ve bu alanda profesyonel kripto para yatırımcısı olmak isteyen herkes yatırım eğitimi alabilir. Kripto para yatırım eğitimi, sıfırdan başlayanlar ve daha önce borsada işlem yapan ancak istedikleri kazançları elde edemeyenler için çok doğru bir tercih olacaktır.

Kripto para yatırım eğitimi öğrencilerimize “sıfırdan ileri seviyeye teknik analiz” kazanımı sağlamaktadır. Eğitim, herkesin kolaylıkla anlayabileceği şekilde tüm ayrıntılarıyla ele alan derslerden oluşmaktadır. Bu eğitimde kripto para yatırımı hakkındaki bilgi seviyeniz hiç önemli olmamakla beraber herkes için uygundur. 

Domino tekniği, kripto para borsalarında profesyonel bir yatırımcı olma disiplinidir. Her gün sürekli karlı işlemler yaparak düzenli olarak ekstra gelir elde etmenizi sağlar.

İşternet olarak vermiş olduğumuz hizmet online kripto para yatırım eğitimidir. Web sitemiz üzerinden Aydın Bilek’ in anlatımıyla, eğitimimize katılarak kripto para borsalarında kısa sürede bilinçli ve karlı yatırım yapacak bilgiye sahip olacaksınız. Günlük kripto para al-sat işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için online kripto para yatırım ve teknik analiz eğitimi veriyoruz.