Kripto Yatırım Eğitimi: En Kazançlı Yatırım | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Kripto Yatırım Eğitimi: En Kazançlı Yatırım

Kripto eğitimi nedir sorusu şöyle yanıtlanabilir: Kripto para eğitimi sadece piyasadaki alım satım işlemlerini nasıl yapabileceğinizin çok ötesinde bir bilgi, teknik ve deneyimler bütünüdür. Kripto yatırımı eğitimi bir disiplin ve bilgi meselesidir.

Hiç bilenler ile bilmeyenler bir olur mu?

Hayatın her alanında ve anında sorulabilecek bu soru kripto para yatırımında da çok büyük bir kırılıma işaret eder.

Her yerinden başka bir sayısal veri ve sütun fışkıran grafikler kafanızı mı karıştırıyor?

Fibonacci nedir, işlem hacmi ne anlama gelir bilmiyor musunuz?

Temel analiz ile teknik analiz arasındaki farklar hakkında ne kadar fikriniz var?

Tüm bu sorular aslında tek bir noktada düğümleniyor; Ciddi bir iş olan kripto yatırımlarınızı hangi bilgi ve tekniklere göre şekillendiriyorsunuz?

Dijitalleşme çağının patlama dönemini yaşarken hem somut hem de sanal olarak değeri artan şeyler sadece coin ve tokenler değil.  Bu çağın gelişmelerini yakalayabilmek hususunda eğitim konusu da en değerli başlıklardan birisini oluşturuyor.

Aldıktan bir hafta sonra yaşamınızın geri kalanı boyunca değerlenecek bir coine yatırım yapmak ister misiniz?

Bu heyecanlı ve müthiş görünen teklif ne yazık ki gerçekçi değil çünkü hiçbir finansal yatırım aracı sürekli olarak değerlenmez. Ama sürekli değerlenen finansal olmasa da finansal getiriye odaklanan bir yatırım aracı mevcut: Kripto para eğitimi.

İçindekiler

 1. Kripto Para Yatırım Eğitimi
 2. Kripto Para Eğitimi Nitelikleri
 3. Kripto Para Eğitimi Temel Analiz
 4. Kripto Para Yatırımda Teknik Analiz
 5. Kripto Para Yatırımı Eğitimi Neden Gereklidir?

Kripto Para Yatırım Eğitimi

Binlerce dolar değerine ulaşabilen kripto paraları al sat yaparak para kazanmak, yataktan bile çıkmadan bir servet kazanmanın en hızlı yolu olabilir.

Ancak bir süre sonra çalışmanızı gerektirmeyecek bir seviyede düzenli gelir elde etmek öncesinde akıllı çalışmaktan geçiyor. Bakın dikkat edin; çok çalışmaktan, gecenizi gündüzünüze katmanızdan bahsetmiyoruz sadece akıllı ve verimli çalışmanın önemini vurguluyoruz.

Yıllarca süren bir yatırım macerası, ortalama seksen sene gibi kısa olan bir insan hayatı için oldukça önemli bir zaman dilimini kapsar. Bu noktada sizi ekonomik özgürlüğünüze kavuşturacak bilgi birikimi ve tecrübe için ayıracağınız zaman, belki de zenginliğinizin keyfini süreceğiniz zamandan çok daha uzun olacaksa herhangi bir verimlilikten bahsedebilir miyiz?

İşte kripto para yatırımı eğitimlerinin hayatımıza kattığı şey aslında ömrümüzden harcayacağımız zamanı kısa bir sürede bize bilgi ve tecrübe olarak sunmaktır.

Konsantre Kazanç; Eğitim

Kripto para piyasaları dünyadaki bütün finansal dokuyu değiştiriyor.

Artık Bitcoin zengini diye bilinen bir kavram bile var. Ancak finansal yatırım araçları ve yatırımcı psikolojisi gibi konularda bilgisi olmayanlar için kripto para yatırımıyla refaha ulaşmak bolca zaman ve daha da önemlisi para kaybetme sürecini belki de defalarca yaşamaktan geçiyor.

Geliştirilmiş teknikler ve derinlemesine bilgi için yıllarını harcayan uzmanların deneyimlerini hepimizin en baştan yaşaması ne kadar mümkün?

Kripto para yatırımı eğitimleri, en kısa sürede size gerekli teknikleri ve stratejileri sağlayarak, masa başında yıllar geçirmenizi artık mantıksız bir fikir haline getiriyor.

Bir hap gibi bütün kripto piyasası dinamiklerini, alım ve satım sinyallerini, indikatörleri öğrenebileceğiniz bir haftalık bir eğitim varken, zamanınızı ve paranızı bunları kendi kendinize öğrenmek için bol keseden harcamak kime mantıklı gelebilir ki!

Almanız gereken eğitimin nasıl olması gerektiğini öğrenerek, yıllar geçmeden hızlıca kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kripto Para Eğitimi Nitelikleri

Peki uzman eğitim danışmanlarından kısa sürede size bolca vakit ve kazanç sağlayacak bir eğitim almayı düşünüyorsunuz diyelim. Öncelikle kripto para eğitiminin amaçlarını ve bu eğitimden ne bekleyeceğinizi belirlemek sağlam bir giriş adımı olacaktır.

Kripto para eğitimlerinin genel amacı;

 • Kripto para borsalarının nasıl kullanılması gerektiği, borsalarda bulunan kripto paraların nasıl analiz edilebileceği üzerine yoğunlaşmalıdır.
 • Kısaca çeşitli temel ve teknik analizler doğrultusunda belirli göstergeleri profesyonel şekilde kullanmayı öğrenmek de bir mihenk taşı olarak amaçlar arasında yer alır.
 • Bu eğitimler bütünüyle sistematik ve bilimsel olarak ele alınmalıdır.
 • Bir eğitim size bilgi kadar stratejik derinlik sağlamayı da amaçlarsa tam hedefine ulaşacaktır.
 • Kısacası bir kripto para yatırımı eğitimi size balık vermemeli, balık tutmayı öğretmelidir.

Ancak okyanuslardan daha geniş ve milyarlarca balık barındıran kripto piyasalarında tek tek balık yakalamak da zor olabilir!

İşternet ekibi işte bu noktada işleri bir üst seviyeye daha çıkarıyor.

Artık bir balık tutmak yeterli değil! İşternet eğitimleri ile balık ağı örmeyi öğrenerek sulardan kilolarca balık çıkarabilirsiniz.

Bu amaçlar doğrultusunda geliştirilen eğitimlerde iki genel başlık üzerinden ilerlenme sağlanır; temel analiz ve teknik analiz.

Bu iki başlık birbirinden bağımsız düşünülemez şekilde birlikte işlese de görece daha kolay olan ilk başlık temel analiz olmadan, ikinci aşama olan teknik analiz de başarıyı yakalayamayacaktır.

Ayrıca sadece temel analiz yapmak ve teknik analizi pas geçmek de hiçbir yatırımı rasyonel hale getiremez.

Kripto Para Eğitimi Temel Analiz

Kripto para eğitimlerinin ilk aşaması, teknik meselelere girişimizi kolaylaştıracak temel analiz bilgisi üzerine olmalıdır.

FA (fundemental analysis) kısaltmasıyla da bilinen temel analiz, bir yatırım aracı olarak kripto paraları nasıl ele almamız gerektiğini öğrenmeyi amaçlar.

Temel analiz arkasından gelen teknik analize göre daha az matematiksel veri içerir ve kendi içinde grafik okuma gerektirmez.

İşternet eğitimlerini alan öğrenciler, kısa, net ve işlevsel bir temel analiz nasıl yapılır sorusunu şu bağlamda öğreniyor:

Temel analizde bir coin ya da tokenin standart bilgileri üzerinden güvenilirliği ve karlılığına dair bir perspektif kurma amacı vardır.

Bu amaç doğrultusunda hangi bilgilere hangi güvenilir kaynaklardan ulaşılabileceği konuları yatırımcılara zaman ve para kazandırma doğrultusunda yorum gücü katacak parametrelerdir.

Temel analiz, bir kripto para birimini teknik analize tabi tutup tutmayacağımızın belirlendiği bir ön eleme turudur.

Temel analiz sonucu güvenilir ve yatırım yapılabilir bulunan kripto paraların geçmiş verilerine geçiş yapılarak teknik analiz başlanabilir.

Temel analiz yapmadan bir teknik analize girişmek çoğu zaman hatalı sonuçlara götürecektir.

Kripto Para Yatırımda Teknik Analiz

Eşten, dosttan alınan tavsiye üzerine riske girmek yerine, gerekli eğitimleri tamamlayarak tamamen sistemsel ve analitik görüşler doğrultusunda yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Riski elbette sıfıra indiremezsiniz ancak olabildiğince minimuma indirebilir, yatırımlarınıza kendi analizlerinizin güveni ile yaklaşabilirsiniz.

Risk her zaman olacaktır ancak doğru an ve doğru yerde risk almak kazanmanın en kilit noktasıdır. İşte bu doğrultuda teknik analiz size en doğru yeri ve zamanı gösterecek yegâne araçtır.

Standart teknik analiz yöntemlerinin birçoğu, aktif olarak sürekli işlem gören ve değişimlerini vakit ayırt etmeksizin gerçekleştiren kripto paralar için yetersiz kalacaktır.

Kripto Para Teknik Analiz Eğitimi ile; kripto paralara ve kripto Para borsalarının işleyiş dinamiklerine teknik analiz yöntemlerini özelleştirilmiş bir şekilde öğrenirsiniz.

Ek olarak kripto paralarda kullanılabilecek en uygun indikatörleri ve kripto para birimine bağlı olan formasyonları yakından tanıyabilirsiniz.

Bu doğrultuda bir yatırım eğitiminin kapsayacağı konu başlıklarından bazıları şöyle olmalıdır:

 • Kripto Para Yatırımında Teknik Analiz Yöntemlerine Giriş
 • Kripto Para Yatırımında İndikatörlerin Kullanımı
 • Kripto Para Grafiklerini Okuma Becerisi
 • Yatırımcı Psikolojisinde Coşku ve Panik
 • Kripto Para Yatırımında Formasyonların Kullanımı
 • Destek ve Direnç Noktaları
 • Bir Yatırım Stratejisi Oluşturmak
 • Kripto Para Yatırımlarında Alternatif Analiz Yöntemleri
 • Kar Maksimizasyonu ve Zararı Minimalize Etmek

Kripto Para Yatırım Eğitimi Neden Gereklidir?

Zamansız ve bilgisiz atılan her adım gibi bilgisiz şekilde kripto paralar ile ilgili gerçekleştireceğimiz işlemlerden de kazanç beklerken kayıplar yaşarız.

Uzmanlar tarafından oluşturulan Kripto Para Teknik Analiz Eğitimleri sayesinde yatırım yapmayı veya alım-satım işlemi için kullanmak istediğiniz analizleri ve doğru bakış açılarını bulabilir, yatırımlarınızı bilgiler doğrultusunda gerçekleştirerek kazançlarınıza kazanç katabilirsiniz.

Kripto para yatırım eğitimi almak için nedenler ise aslında para kazanmak için gerekli nedenler kadar çoktur:

 • İtibari paraların kripto paraya nasıl çevrildiğini ve kripto paraların istenildiği zaman banka hesaplarına nasıl yatırıldığını öğrenmek.
 • Duyguların ve hislerin zararlı olduğu bir piyasada yatırımlara ve kripto paralara objektif bir perspektifle bakabilmek.
 • Hedefinizi ve sermayenizi bir iş planı doğrultusunda belirleyebilmek.
 • Yatırımlarınızı, kâr durumunuzu ve tüm işlemlerinizi profesyonelce takip edebilmek.
 • Kontrolünüzün dışındaki gerçekleşen borsa hareketlerini tanımayı ve bu durum ile ilgili nasıl önlem alınabileceğini öğrenmek.
 • Destek, direnç, trend ve kanal çizim tekniklerini bilmek.
 • İndikatörler ve kripto para piyasaları için uygun parametreleri bulabilmek.
 • Güncel grafikleri kolayca takip edip doğru analizler yapabilmek.
 • Doğru alım- satım yapma noktasında zamandan tasarruf edebilmek.
 • Bilinmeyen kaynaklardan alınan duyumlar yerine doğru bilgiye nasıl ulaşabileceğinizin farkına varmak.
 • Sermaye planlamayı öğrenerek riskinizi kontrol altına almak.
 • Anlık grafikleri okumayı ve doğru zamanda doğru hamleleri nasıl yapabileceğinizi ön görmek.
 • Sermayenize hiçbir tavsiye almadan yön verebilmek.
 • Kripto Para Eğitimi içeriğindeki örnek alım satım işlemlerimizi inceleyerek görsel olarak tecrübe kazanmak.
 • Stop-Loss (Zarar kes) ve kar alma seviyelerini bulmak.

Sayabileceğimiz nedenler içinde en öncelikli olanlardır.

Unutmayın İşternet eğitimleri hem çevrimiçi videolar ile hem de VIP sınıf eğitimleriyle, beklediğinizden çok kısa sürede size yukarıda bahsedilenlerden çok daha fazlasını katabilir. Duyum ya da hislerle yapacağınız yatırımların size kaybettireceği zaman ve nakiti, çok geç olmadan bir eğitime yatırmak, analizler olmadan bir kripto paraya yatırmaktan çok daha garantili bir yatırım olacaktır.

Dramatik bir tabirle “kripto para yatırımı, kişinin geleceğine yakışanı yapmasıdır” ve “kripto para yatırımı eğitimi ise geleceğinize sizi yaklaştıran” en önemli yatırımdır.

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.