CEEK VR Projesine Meta’dan Destek Geldi | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

CEEK VR Projesine Meta’dan Destek Geldi

Sanal gerçeklik platformu CEEK kurucu ve CEO'su Mary Spio'nun Twitter hesabından Metaverse ile alakalı yaptığı bir paylaşıma, kısa süre önce adını Meta olarak değiştiren Facebook'tan da destek geldi. Meta'nın resmi Twitter hesabından Spio'ya cevaben yazılan satılarda, "CEEK'in, herkesin katılabileceği bir Metaverse yaratması bizi heyecanlandırıyor" dendi. Bu tweet ardından CEEK'te %20'den fazla yükseliş görüldü.

 

2018’de Ceek Global Innovations tarafından geliştirilen ve 2021’de Metaverse teriminin konuşulmasıyla büyük patlamasını yaşayan CEEK VR son zamanların en çok konuşulan projelerinden biri.

“Metaverse Dünyasını Herkes için Erişilebilir Kılmak İstiyoruz”

CEEK kurucusu ve CEO’su Mary Spio kendi Twitter hesabından CEEK projesinden bahsettiği röportajını paylaştı. Röportajında şunları söyledi:

“Adı ister Web 1.0 olsun ister Web 2.0 olsun… Teknoloji alanında bir çok ilerleme yaşandı  ve insanların büyükçoğunluğu bu teknoloji ilerlemesini kaçırdı. Şu anda geldiğimiz kısım ise erişilebilirlik. Amacımız Metaverse’ü herkes için erişilebilir kılmak. Dünyanın neresinde olunduğu fark etmeksizin bunu yapmak istiyoruz. İnsanlar bugün bu teknolojiye erişim sağlarsa, onunla oynama ya da onu görme fırsatı bulurlarsa belki de gelecekte de önemli keşiflerin mucidi olabilirler. Tıpkı benim olduğum gibi.”

CEO Spio çocukken seyrettiği bir uzay belgeselinden ilham almış ve uzay mühendisi olmuştu. O zamanlardan beri kendisine aya gitme hedefi koyan Spio sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde bunu elde etmiş ve sonrasında ürünleri geliştirmişti. Spio, kurucusu olduğu markanın ürünlerini sektörün en iyisi olarak tanımlıyor.

Meta’nın Desteği CEEK VR Üzerinde!

TEKNİK ANALİZ EĞİTİMİ

Yükselecek kripto paraları kolaycak bulmak için ihtiyacınız olan herşeyi öğrenin

DETAYLI İNCELE

CEO Mary Spio’nun röportajının ardından Meta resmi hesabından Spio’ya cevaben şunları söyledi: “Metaverse herkes içindir ve CEEK’in herkes için bir Metaverse oluşturma çabası bizi heyecanlandırıyor”

Gerçekleşen bu paylaşımlar ardından CEEK kripto parasının değerinde ciddi bir artış oldu ve %20’lik bir orandan daha fazla yükseliş gösterdi.

 

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.