fbpx
Saat
Dakika
Saniye

Fırsatı kaçırma, kazanmaya hemen başla!


MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI:

Ünvanı: İŞTERNET O.Ü.
Adresi: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe tn 4b-26, 11412 Estonia
Telefon : 0850 840 95 00
E-mail : [email protected]

1.2. ALICI:

TÜKETİCİ

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, TÜKETİCİ’nin www.isternet.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı “Online eğitim sistemi” hizmetinin teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

3.1- Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri

1 Adet “Online eğitim sistemi” erişimi

3.2- Ödeme Şekli : Kredi Kartı ile ödeme

Sipariş özeti sayfasında sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.
Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.
Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, TÜKETİCİ, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve TÜKETİCİ arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Ayrıca, Kredili satış imkanının Bankalar tarafından sadece Banka Müşterisi olan TÜKETİCİ’ye sağlanması nedeniyle, TÜKETİCİ, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve TÜKETİCİ arasındaki Anında/Mesafeli Alışveriş Kredisi sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kredi verme ve detaylı ödeme planınızın oluşturulması Bankanız inisiyatifindedir.

3.4 – İade Prosedürü:

Mesafeli sözleşmeler uygulama usul ve esasları hakkında yönetmelik gereğince ” Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya TÜKETİCİye anında teslim edilen gayrimaddi mallar” a ilişkin sözleşmelerde TÜKETİCİ cayma hakkını kullanamamaktadır. Bu nedenle satın alınan kursun iptali ve geri ödeme mümkün değildir.

TÜKETİCİ, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.

3.5- Teslimat Şekli ve Adresi :

Teslimat : TÜKETİCİ satın aldığı eğitim içeriğine kurs sayfasından online olarak ulaşabilecektir.

MADDE 4- CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ “Mesafeli sözleşmeler uygulama usul ve esasları hakkında yönetmelik gereğince”  aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya TÜKETİCİ’ye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1- TÜKETİCİ, www.isternet.com internet sitesinde sözleşme konusu ürüne ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

5.2- Hizmet satın alma işleminin ardından otomatik olarak tüketicinin erişimine açılacaktır.

5.3- TÜKETİCİ satın aldığı kursun içeriğini üçüncü şahıslarla paylaşamaz.

5.4- TÜKETİCİ hiç bir kurs içeriğini farklı internet sitelerine ekleyemez, internet üzerinde hiç bir platformda ile dağıtamaz.

5.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin bedelinin TÜKETİCİ’nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 6- UYUŞMAZLIK VE YETKİLİ MAHKEME
İşbu sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; Estonya Mahkemeleri yetkilidir.