Tamamlanmış Kripto Para Analizleri | İşternet
KRİPTO PARA ANALİZ SAATİ PERİYOD TREND
Compound (COMP) 30 Eylül 2022 17:42 4 Saat Pozitif
Ox (ZRX) 30 Eylül 2022 16:48 4 Saat Negatif
Theta Network ( THETA) 30 Eylül 2022 16:30 4 Saat Negatif
Enjin Coin (ENJ) 30 Eylül 2022 15:47 4 Saat Negatif
Fantom (FTM) 30 Eylül 2022 15:39 4 Saat Negatif
ChainLink (LINK) 30 Eylül 2022 15:05 4 Saat Pozitif
EOS (EOS) 30 Eylül 2022 14:47 1 Saat Negatif
New BitShares (NBS) 30 Eylül 2022 14:00 4 Saat Negatif
Horizen (ZEN) 30 Eylül 2022 13:40 4 Saat Negatif
Arweave (AR) 30 Eylül 2022 11:47 4 Saat Negatif
Ren (REN) 30 Eylül 2022 11:34 4 Saat Negatif
Tron (TRX) 30 Eylül 2022 11:15 4 Saat Negatif

Paket Seçenekleri

Satın alma işleminizden itibaren hemen güncel analizlere ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Analiz Sistemi

Tüm kripto paraları yakından takip ediyor, size fırsatları en hızlı şekilde sunuyoruz.

BİLGİ AL SATIN AL

Teknik Analiz Nasıl kullanılır

Uzman ekonomistlerimizin en ince detayları göz önünde bulundurarak büyük bir titizlikle hazırladığı teknik analizlerinden, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan gönderdiğimiz bildirimler sayesinde anında haberdar olacaksınız.

Analizlerimizi belirli periyotlar içerisinde gerçekleştiriyoruz. Her analiz kendi zaman aralığı içerisinde değerlendirilmeli ve takibini yapmalısınız. Paylaştığımız analizler süresi dolduğunda geçerliliğini kaybedecektir. Bundan dolayı analizlerin paylaşım saatine ve periyod dilimine dikkat etmeyi unutmayın!

Paylaştığımız kripto paraların trend ve yönüne dikkat ederek yatırım kararlarınızı verebilirsiniz. Stop-loss ve take profit seviyelerine göre emirlerinizi girip işlemlerinizi kolayca açabilirsiniz.

Uygulamamızı Google Play Store ve App Store üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güven Kriteri: Yatırımlarınızı korumak ve kazancınızı artırmak için Aydın BİLEK hocamızın belirlemiş olduğu güven kriterlerine uygun olan kripto paraların analizlerini gerçekleştiriyoruz.

İndikatörler: Analizlerimizi, dünyada yaygın olarak kullanılan, her piyasa için uyarlanabilen, doğru sinyaller üreten ve yanılma payımızı minimize eden minimum 5 indikatör kullanarak her bir indikatörün birbirini teyit etmesini dikkate alarak doğru alım ve satım bölgelerini belirleyerek sizlerle paylaşıyoruz.

Grafikler: Teknik analiz araçları ve görseller aracılığı ile fiyat hareketlerini inceleyerek yatırım kararı almanıza yardımcı olacaktır. Grafik üzerindeki mumları, indikatörleri ve işlem hacimlerini takip ederek fiyat artışlarını ve düşüşlerini gözlemleyerek sonuçları size iletiyoruz.

Destekler: Alım düzeylerini ifade eder. Tabloda paylaştığımız destek seviyesine göre alım noktasını belirleyebilirsiniz.

Dirençler: Satım düzeylerini ifade eder. Tabloda paylaştığımız direnç seviyesine göre satım noktasını belirleyebilirsiniz.

Stop Loss (SL): Zararı durdurma veya zarar kes emri olarak bilinir. Fiyatlar, alım yaptığınız düzeyin altına inmesi ve destek seviyesini kırması ihtimaline karşı paylaştığımız stop loss emrini destek seviyelerinde veya yakın bölgelerde girmelisiniz. Böylece olası zararınızı minimize edeceksiniz.

Take Profit (TP): Kar al ve işlemden çık anlamı ifade eder. Direnç seviyelerine veya yakın bölgelerden take profit emirlerini önceden girip fiyatlar o seviyeye geldiğinde karınızı alabilirsiniz. Böylece otomatik olarak al sat işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Trend: Herhangi bir finansal ürünün genel yönünü ifade eder. Pozitif trendlerde ve mumlarda alım işlemi, negatif trendlerde ve mumlarda ise satım işlemleri açabilirsiniz. Yatay trend durumunda ise yükselişlerde ve pozitif mumlarda alım, düşüşlerde ve negatif mumlarda ise satım işlemi girebilirsiniz. Anlık fiyat hareketi gösteren mumun yönü negatif iken trend pozitif olabilir veya anlık mumun yönü pozitif iken trend negatif olabilir.

Süre ve tarih: Analizi yapılacak kripto paranın geçmiş benzer zaman dilimindeki eğilimini göstererek muhtemel fiyat hareketlerini tahmin etmemizi sağlamaktadır.